• $8,4617
  • €10,0723
  • 497.833
  • 1388.72
13 Ağustos 2020 Perşembe 07:42 | Son Güncelleme:

Halkbank, Ziraat, Vakıfbank ikinci el konut kredisi faiz oranları 2020 ne kadar?

Halkbank, Ziraat, Vakıfbank ikinci el konut kredisi faiz oranları 2020 ne kadar"

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından ikinci el konut kredisi talepleri artmış durumda. Kamu bankaları tarafından başlatılan kampanyada ev alma hayali olan kiracılar ile yatırım yapmak isteyenlere kolaylık sunuldu. Konut kredisi faizleri cazip oranlara indirildi. Halkbank, Ziraat, Vakıfbank ikinci el konut kredisi faiz oranları kampanya dahilinde vatandaşların elini rahatlatıyor.

Koronavirüs salgını ikinci el konut kredisi faizlerinde kolaylık sağlanması adına adımlar attırdı. Geçtiğimiz aylarda birçok sektör için kamu bankaları tarafından kredi kampanyaları başlatıldı. Kamu katılım finans kuruluşları, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için 4 yeni finansman paketini hayata geçirdi. Bu kapsamda sıfır konutlar ve ikinci el konutlar için iki ayrı kredi paketi oluşturuldu. Halkbank, Ziraat, Vakıfbank tarafından ikinci el konut kredisi faiz oranları da belirlendi.

KONUT KREDİSİ FAİZLERİ 2020

İkinci el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, azami 15 yıl vade ve aylık düşük faiz oranlarıyla finansman imkanı sunuluyor. Kampanyanın devamlılığı ve kredi kullandırma şartları için kamu bankaları ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

HALKBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

HALKBANK, ZİRAAT, VAKIFBANK İKİNCİ EL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Konut desteği kapsamında sıfır ve 1. el konutlar için azami süre ödemesiz dönemli ve aylık uygun vadeli faiz oranları müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

İkinci el binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere düşük faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunuluyor.

Yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarıyla anlaşmalar yapılarak, asgari 3 bin TL, azami 30 bin TL kredi tutarı ile 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade, aylık yüzde 0,55 faiz oranı ile finansman imkanı sunuluyor.

Seyahat acentelerinden tatil paketi satın alacak müşterilere 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli uygun şartlarda finansman imkanı sunuluyor.

<p>Halkların Demokrasi Partisi (HDP) üyesi Meral Danış Beştaş,  Adana ziyaretindeki konuşmasında Tür

Aşı üzerinden kara propaganda

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (30 Temmuz 2021)

Dokumacı kuşların sanat eseri gibi yuvaları büyük ilgi görüyor

Yangın haberleri sonrası İstanbul'da olağanüstü hareketlilik