• $8,0737
  • €9,5484
  • 494.18
  • 1166.47
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Ağustos 2020 Cuma 14:59 | Son Güncelleme:

İsmail Cem Öztürk: Matbaacılık sektörü pandemiden ciddi anlamda etkilendi

İsmail Cem Öztürk: Matbaacılık sektörü pandemiden ciddi anlamda etkilendi

Bilnet Matbaacılık Yönetim Kurulu Başkanı ve Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Cem Öztürk, pandemi sebebiyle matbaacılık sektörünün ciddi anlamda etkilendiğini vurgularken normalleşme sürecini memnuniyetle karşıladıklarını belirtti.

Dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci sebebiyle insan sağlığı hususunda hassas bir yaklaşım sergilediklerini belirten Öztürk, "Pandemi ile ilgili bilinen ve en temel tedbirlerden olan sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları pandeminin çıktığı ilk dönemden itibaren tüm çalışanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Alınan önlemler görevli çalışma arkadaşlarımız (sağlık ekibi, iş güvenliği uzmanları, idari ekip) tarafından sürekli denetlenerek süreci başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz" dedi.

Başarılı iş insanı, dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci sonrası matbaacılık sektörünü bekleyen ‘yeni normal’ hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Öztürk, herkesin merak ettiği “Matbaacılık sektöründe yeni normal nasıl olacak? Pandemi sonrası ne tarz önemler alındı?” sorusuna ise;

"Çalışma ve dinlenme alanlarında sosyal izolasyon, Düzenli periyotlarda sağlık ekipleri tarafından vücut ısı kontrolleri,

Tüm alanlarda zorunlu maske kullanımı, Kontrollü misafir kabulü, Ortam hijyenini sağlamak amacıyla düzenli periyotlarda dezenfeksiyon uygulaması ve benzeri önlemler yeni normalimizde olmazsa olmazlarımız arasındadır." açıklamalarda bulundu.

İsmail Cem Öztürk kimdir?

İsmail Cem Öztürk, 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Özel Bilfen Lisesinden mezun olduktan sonra yükseköğretimini Doğuş Üniversitesi'nde tamamlayıp Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak göreve başladı.

Hem iş insanı hem de müzik tutkusuyla birçok kez gündeme gelen Öztürk, iş hayatındaki görevinin yanı sıra DJ olarak sahnelerde boy gösteriyor.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Süper Lig'de son durum

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp'ta sessiz dönem başladı

Hobi olarak deve kuşu yetiştiren oyuncakçı, talep artınca çiftlik kurdu