• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
22 Eylül 2021 Çarşamba 08:41 | Son Güncelleme:

İşletmelerin hesabı artık tek ekranda

İşletmelerin hesabı artık tek ekranda

Dijital Bankacılık uygulaması WoDiBa, çok sayıda bankayla çalıştığı için hesaplarını yönetmekte zorlanan büyük işletmelere tüm hesaplarını tek ekrandan yönetme olanağı sunuyor.

Çok sayıda bankayla çalışan, hesaplarını yönetmekte zorlanan ve hareket sayısı fazla işletmeler için geliştirilen Workcube Dijital Bankacılık uygulaması WoDiba, zaman tasarrufu sağlarken gelişmiş raporlama yeteneğiyle de nakit akışının kontrol ve takip edilmesini sağlıyor. WoDiba ile bankaların internet bankacılığı sistemlerine giriş yapmaya gerek duymadan anlık olarak banka hareketlerinin Workcube sistemine aktarılması sağlanıyor. Ayrıca banka hesaplarını günlük olarak işleyen personelin dosya yükleme/ indirme ve hesap hareketlerinin manuel işlemleri de ortadan kaldırılabiliyor.

WoDiba'nın banka hesaplarıyla Workcube banka hesap bakiyelerini karşılaştırma imkânı sunduğunu ve fark veren hesapları gösterdiğini belirten, Workcube Türkiye Yöneticisi Satiye Ketenci, "WoDiba ile zamanlanmış görevler ve banka bakiyeleri ile birlikte; çek, senet, kredi gibi nakit bilgileri içeren raporları Excel ve PDF formatlarında e-posta ile ilgili kişilere gönderilmesini sağlıyoruz. Tüm kayıtlar Workcube sistemine anlık olarak aktarıldığı için satış, kredi risk ve finans ekiplerinin koordineli sağlıyoruz" diye konuştu.

<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!