• $ 6,7698
  • € 7,3078
  • 362.246
  • 92071.1
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İŞKUR iş ilanları haberimizde sizlerle...

İŞKUR iş ilanları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. İŞKUR giriş ekranı ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ilanları yakından takip ediyorlar. Yapılan son açıklamalarda ÇAYKUR işçi alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR iş ilanları araştırılıyor. İŞKUR giriş ekranı ile memur ve personel alımı yapılıyor. Kurum üzerinden birçok alım yapılıyor. Bu alımlara başvuru yapabilmek için kuruma kayıtlı olmanı gerekiyor. İŞKUR açık iş ilanları sayfasında aradığınız pozisyon, meslek, nitelik, beceri ve firma adını doldurmanız gerekiyor. Aynı zamanda memur alım ilanları da www.iskur.gov.tr resmi internet sitesinden yayınlanıyor. Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ İLANLARI

ÇAYKUR PERSONEL ALIMI YAPACAK

Rize, Trabzon ve Artvin İllerinde işçi ihtiyacı bulunan yaş çay fabrikaları ile 2020 yılında üretime açılacak olan Sümer (Rize Fındıklı İlçesi) çay fabrikasının işçi ihtiyaçlarının karşılanması için, noter kurası ile 760 geçici beden işçisi (tahmil tahliye) alınacak.

MEMUR ALIMI İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İşe girmek isteyen işçi adayları 24.02.2020 – 28.02.2020 tarihileri arası 5 işgününde ikamet etikleri İlin İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla veya Çalışma ve İş Kurumunun www.iskur.gov.tr resmi internet sitesinden müracaat edebileceklerdir. İşçi adayları ikamet ettikleri İlin İşkur İl Müdürlüklerine bildirilen işyerlerimizden sadece biri için iş başvurusu yapacaktır.

SİVAS AKINCILAR BELEDİYESİ MEMUR ALIMI

Akıncılar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 05.03.2020-09.03.2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:00-12:00 / 13:00-17:00) müracaatlarını yapabileceklerdir.

HEMŞİN BELEDİYESİ MEMUR ALIMI

Hemşin Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

 

GENEL İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinden birçok alım yapılıyor. Bu alımlara başvuru yapabilmek için kuruma kayıtlı olmanı gerekiyor. İŞKUR açık iş ilanları sayfasında aradığınız pozisyon, meslek, nitelik, beceri ve firma adını doldurmanız gerekiyor.

Ayrıca yine bu sayfa üzerinden arama yaparken çalışma yeri, ülke, il, ilçe, ilan no, meslek, ilan tarihi, öğrenim durumu, iş yeri türü, vardiya ve engellilik durumu, iş yeri unvanı kısımlarını doldurarak da aramanızı gerçekleştirebiliyorsunuz.


Çadırda karantinaya girdi!

Çadırda karantinaya girdi!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Osmanlı'nın Avrupa'ya yardım eli uzattığı olaylar

Koronavirüs kurbanı filmler