• $13,4726
 • €15,2894
 • 793.592
 • 2011.16
17 Ağustos 2021 Salı 00:05 | Son Güncelleme:

İŞKUR evde paketleme işi nedir, ne kadar kazandırır? İŞKUR evde paketleme nasıl başvurulur?

İŞKUR evde paketleme işi nedir, ne kadar kazandırır" İŞKUR evde paketleme nasıl başvurulur"

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evde paketleme işi özellikle ev hanımları tarafından yoğun ilgi görülen iş sektörü haline geldi. Bilindiği üzere İŞKUR bir çok vatandaş için iş arama ve işçi bulma ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Peki İŞKUR evde paketleme işi nedir, ne kadar kazandırır, evde paketleme işi için başvurular nasıl yapılır?


Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Ağustos ayına ilişkin iş ilanları ve evde paketleme işleri ile ilgili duyurular yakından takip ediliyor. Ev hanımlarına, evden çalışmak zorunda kalan kadınlara iş imkanı sunan İŞKUR'un evde paketleme işine yoğun talep olduğu belirtiliyor. Peki İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur, kazancı nedir?

Ev kadınlarına maddi destek sağlamak hem ev ekonomisi hem de ülke ekonomisi için İŞKUR'un evden paketleme işine talep gün geçtikçe artıyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) aracığı ile paketleme işlemleri eve teslim edilen ve en çok tercih edilen olduğunu söyleyebiliriz. Paketleme işi ise çorap, toka v.b. ürünleri paketleri ile birlikte evden çalışacak bireylere gönderilir ve bireyler paketledikten sonra teslim eder.

İŞKUR'DA PAKETLEME İŞİ VAR MI?

Ev kadınlarına destek olmak amacıyla İŞKUR'un desteklediği evde paketleme işinde; nikah şekeri, sabun, tel toka, kulak çubuğu paketleme ve poşet katlama gibi işler yer alıyor. Bu projeye katılan kadınların ev ekonomisine ve ülke ekonomisine katkıları olumlu yönde devam ediyor.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞ BAŞVURUSU NASİL YAPİLİR?

İŞKUR evde paketleme iş başvuruları İŞKUR şubelerinden yapılıyor. İş başvurusunda bulunmak için kendinize en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmanız yeterli. Yetkililer aracılığı ile sisteme kayıt edileceksiniz

Evde paketleme işine katılmak isteyen kadınlar, adresilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptıracak. Kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu dolduracak.

Formun doldurulmasının ardından, İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınların eğitim sertifika belgeleri meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek. Kayıt sonrasında ise alınan cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri sisteme eklenecek. Sisteme kaydı yapılan kişiye uygun evde paketleme işi geldiğinde, verdiği cep telefonuna İŞKUR tarafından SMS gönderilecek. Gelen SMS doğrultusunda işi kabul eden ev hanımları para kazanmaya başlayacak.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR'a giden ev hanımlarının, şubede bulunan iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Evde paketleme kadınlara ne kazandırır: İŞKUR evde paketleme projesi kapsamında ev hanımlarına genellikle; cetvel seti hazırlama, sabun, tel toka, takı tasarım, tırnak kutulama, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma gibi farklı işler yapılacak. El çabukluğu gerektiren bu işlerde günlük ortalama 4 saat çalışarak ev kadınlar aylık bin TL üzeri para kazanabilecek

EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPIMI NE KADAR KAZANDIRIYOR?

Ev hanımları evde nikah şekeri yaparak ayda 3000 Tl kazanıyorlar. Üstelik sadece ev hanımları da değil, ek iş yapmak isteyenler, ekibi olup da iş almak isteyenler, iş potansiyelini arttırmak isteyenler de bu işi kolaylıkla yapabilirler.

EVDE BONCUK İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Yaptığınız iş basit ve ücreti az ise aylık ortalama 500 – 800 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız işin değeri yüksekse bunun bir üst sınırı yoktur bu aldığınız iş ve evde boncuk işi veren firmanın size biçtiği ücrete göre değişmektedir.

 • işkur
 • işkur evde paketleme işi
 • işkur evde paketleme başvuru formu
 • 2021 işkur iş ilanları
 • işkur ev işleri
 • İŞKUR evde paketleme nasıl başvurulur?
 • İŞKUR evde paketleme işi nedir
 • işkur evde paketleme ne kadar kazandırır
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı
Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi
Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

<p> </p>

'İBB Engelleniyor' algısı neden yapıldı?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı