• $ 6,1003
  • € 6,6258
  • 323.143
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İşçi olarak geldiği Almanya'da, tavuk sektöründe lider oldu

Karabüklü iş insanı Orhan Buyurman, işçi olarak gittiği Almanya’da kurduğu ‘Çağla Tavukçuluk’la 25 yıldır beyaz et sektörünün öncü firmaları arasında yer aldı.

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde (KRV) geniş servis ağı ile Türk firması olarak Alman ekonomisine de büyük katkı sağladıklarını ifade eden Buyurman, başarılı olmalarının temelinde dürüstlük olduğunu söyledi:

“Bu sektörde 25 yıldır ayakta durabilmemizin birinci nedeni dürüst olmamız ve kaliteye önem vermemiz. Firma olarak, sürekli rekabeti kalitede aradık. ‘Daha iyi hizmet nasıl sunarız?’ bunun üzerinde çalıştık. Ticarette güvenilir olmak çok önemli, Çağla firması uzun yıllardan beri bunun için ayakta. Bugün firmamız kurumsallaşmış ve bölgenin en güçlü firmaları arasına girdi. Helal kesim ürünlerimizi, eyalet geneline ve dışına soğutucu araçlarımızla hijyenik bir şekilde ulaştırıyoruz. Almanya’da başta Türk marketler olmak üzere birçok alana hizmet veriyoruz. Yeni hedefimiz ise Avrupa’nın diğer ülkelerine de açılarak Avrupa genelinde büyük.”


<p>Suudi Arabistan haber ajansı SPA´nın haberine göre, koalisyon güçleri sözcüsü Albay Turki Maliki,

Suudi Arabistan´a Balistik Füze Saldırısı! Füzeleri Görenler Şaşkına Döndü

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın son hali ilk kez yayınlandı

Küre Dağları'nın yaban hayatı fotokapanla görüntülendi