İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0328
  • 4.9915
  • 174.45
  • 112.090
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

ING, Migros marketlerden süt şişesiyle kredi verecek

Bankaların alternatif dağıtım kanallarına marketler de eklendi. ING, Migros mağazalarından 9 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullandıracak. Süt şişeleri paketlerindeki ürünlerle banka ilk yıl 500 milyon liralık kredi kullandıracak

x

ING Bank, kredi pazarlamada Migros ile işbirliğine gitti. Banka, işbirliği kapsamında Migros Grubu mağazalarından 9 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullandıracak. Migros mağazalarında yer alan ING Bank stantlarında  süt şişeleri paketlerindeki 'Taze Kredi' ürününü alarak kredi başvurusunda bulunanlar, merkezi değerlendirmenin ardından süt şişesindeki kart ile krediyi ING Bank ATM'sinden çekebilecek.

İŞBİRLİĞİNE ilişkin düzenlenen toplantıya ING Bank Tasarruf Ürünleri, Ödeme Sistemleri İş Ortaklıkları ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cenk Tabakoğlu ve Migros Grubu Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Mustafa Bartın katıldı.
MİGROS Grubu Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Mustafa Bartın, "Migros Grubu olarak yine fark yaratacak, hayatı kolaylaştıran bir uygulama ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Türkiye geneline yaygın 68 ildeki 866 mağazamız ile yılda 250 milyon müşteriye ulaşıyoruz. Taze Kredi, tıpkı taze süt, taze meyve sebze gibi Migros Grubu mağaza raflarından kolaylıkla seçilip alınabilen ayrıcalıklı bir ürün olacak" dedi.

HEDEF 500 MİLYON TL KREDİ HACMİ
CENK Tabakoğlu bir yeniliğe daha imza attıklarını vurgulayarak şunları söyledi: "'Taze Kredi'nin başvuru, onay ve kullanım olmak üzere tüm süreçleri Migros mağazalarında gerçekleşiyor. Taze Kredi ürünümüz ile çok hızlı bir kredi kullanım mekanizması sunuyoruz. Mayıs sonunda, 846 Migros mağazasında Taze Kredi vereceğiz. İlk yıl 100 bin adet kredi ve 500 milyon TL'lik kullandırım yapma hedefindeyiz."

9.000 TL'ye 48 ay vade imkânı vâr
3.000, 6.000 ve 9.000 TL olmak üzere 3 farklı kredi paketinden oluşan Taze Kredi 24, 36 ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Taze Kredi başvurusu SMS'le yapılıyor, onaylar alındıktan sonra müşteri süt şişesi paketindeki kart ile ING Bank ATM'si üzerinden kredi bedelini çekebiliyor.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, seçim tarihinin öne alınmasının ardından kamu yararını gözeterek

YÖK Başkanı Saraç´tan kritik sınav açıklaması

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Diyarbakır'da 4 terörist etkisiz hale getirildi

'Yüzyılın madeni' Leonardit: Türkiye dünyada ikinci sırada

En Çok Okunanlar