• $ 6,7522
  • € 7,5746
  • 369.741
  • 109111
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Mayıs 2020 Perşembe 03:05 | Son Güncelleme:

İç hat seferleri 4, dış hat 10 Haziran'da başlıyor

Normalleşme adımlarıyla birlikte THY'de yeni uygulamalarla uçuşlarına başlıyor.

THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı iç hat seferlerinin 4 Haziran’da dış hat seferlerinin ise 10 Haziran’da başlayacağını duyurdu. Aycı yeni dönem ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

KABİNDE BAGAJ YOK

“Yolcularımızın beraberinde getirdikleri kabin bagajları artık kabin içerisinde taşınmayacak. Uçak altına kabul edilecek. 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı uçak altı bagaj hakkına eklenecek. El çantası ise kabinde taşınabilecek.” Öte yandan koronavirüs sürecinde diğer ülkelere nazaran daha başarılı bir süreç geçiren Türkiye’nin bu başarısında THY’nin de önemi katkısı oldu. On binlerce vatandaş, THY’nin tahliye uçuşlarıyla yurda getirildi. Turkish Cargo, uluslararası gıda ve medikal ürün/ilaç zincirine katkı sağlayan önemli uçuşlar gerçekleştirdi. 

FIRTINALI GÜNLER THY’YE GÜÇ KATACAK

THY, 360 uçaklık modern filosu ve 127 ülkeyi kapsayan uçuş ağıyla, gökyüzündeki 87. yılını kutluyor. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, “Elbette 87. yılımızı yerde kutluyor olmaktan mutsuzuz ancak bu zorlu süreci de atlatacak, gurur yolculuğumuza devam edeceğiz. Gökyüzündeki 87 yıllık yolculuğumuz boyunca nice fırtınalı günler yaşadık nice zor zamanları atlatıp bayrağımızı daha güçlü şekilde dalgalandırdık. Bu zorluk da bize güç katacak” dedi.

Kamu bankalarından 4'lü paket! İç piyasaya etkisi nasıl olacak?

Kamu bankalarından 4'lü paket! İç piyasaya etkisi nasıl olacak?

Klima yüzünden virüsler gelsin istemiyorsanız...

Klima yüzünden virüsler gelsin istemiyorsanız...

Komşunun evine girince dehşeti yaşadı

Komşunun evine girince dehşeti yaşadı

ABD ordusu harekete geçti! Başkente yığınak yapılıy

ABD ordusu harekete geçti! Başkente yığınak yapılıyor