• $7,5516
  • €8,9931
  • 414.301
  • 1541.98
21 Temmuz 2014 Pazartesi 02:04 | Son Güncelleme:

'Her Derde Deva' kredi ile tüketicinin yanında

'Her Derde Deva' kredi ile tüketicinin yanında

DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Özark, banka olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için avantajlı faiz oranlarıyla çeşitli kredi seçenekleri sunduklarını açıkladı.

Bayramlar, kültürümüzde ailemiz ve yakın çevremizle bir araya geldiğimiz hasret giderdiğimiz coşkuyla dolu bir dönem olmakla birlikte son 20 yılda değişen sosyo-ekonomik şartların da etkisiyle günlük hayatın rutininden veya stresinden kaçış zamanı olarak da görülmeye ve değerlendirilmeye başlandı. 

Denizbank Perakende Bankacılık Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark'a göre, tüketiciler akrabalarıyla vakit geçirmekle de, tatil yapmak niyetiyle de hareket etseler, her koşulda bu aktivitenin belli bir maliyeti oluyor. 

İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR

Özark, "Müşterilerimizin bu dönemde ihtiyaçlarını rahat rahat karşılayabilmeleri için DenizBank olarak bayram döneminde müşterilerimize avantajlı faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri kampanyayı temmuz ayında müşterilerimize sunduk. Her Derde Deva Kredi seçeneklerimiz ile Bayram mutluluğunu müşterilerimizle birlikte yaşamayı hedefliyoruz" dedi.

HER KANALDAN BAŞVURU 

Özark, dileyen müşterilerine bankanın internet sitesi üzerinden de başvuru imkanı sağladıklarnı vurgulayarak, "İnternet sitemiz üzerinden sadece TC kimlik numarasıyla kredi başvurusunda bulunabilmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimiz aynı gün içinde kolaylıkla DenizBank şubelerinden kredilerini kullanabilirler" dedi. 

<p>Türk dizileri yurt dışında tarih yazıyor. İster Güney Amerika'ya gidin ister Balkanlar'a, Orta As

Türk dizileri tarih yazıyor, şer odakları boş durmuyor!

Sosyal medyadan servis ettiler... Haftanın yalanları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı