• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
29 Mayıs 2020 Cuma 11:44 | Son Güncelleme:

Halkbank'tan esnaf kredisi

Halkbank'tan esnaf kredisi

Halkbank esnaf kredisine yoğun ilgi gösteriliyor. Tüm kredi çekmek isteyen vatandaşlar Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 25 bin TL esnaf kredi şartı nedir? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar.

Halkbank esnaf kredisi hakkında araştırmalar güncel olarak gerçekleştiriliyor. Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 25 bin TL esnaf kredi şartı nedir? gibi soruların yanıtları tüm kredi çekmek isteyen vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 

HALKBANK ESNAF KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

HALKBANK ESNAF KREDİSİ BAŞVURU EKRANI

Halkbank, ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği verecek. Halkbank, "İşletme kredisinin limiti 25 bin lira, vadesi 36 ay olarak belirlenmiş ve 6 aya kadar da ödemesiz dönem uygulanabilecek." açıklamasında bulundu.

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnafa özel iki yeni ürün Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli işletme kredisinden esnaf ve sanatkâr odalarına kayıtlı esnaf ve sanatkârlar yararlanabilecektir.

Halkbank esnaf kredisi başvurusu için ilk adım internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurmak. Başvuru formunun ardından Müşteri İlişkileri Yöneticisi kredi talebinizle ilgili olarak sizinle iletişime geçecek.


<p>Küresel salgın öncesi son gittiği şehrin Azerbaycan'ın başkenti Bakü olduğunu söyleyen

Bakü'deki maçın galibi kim?

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu

Ölen çocukların fotoğrafları Gazze'deki bir binanın enkazı üzerinde sergilendi

Kral Kızı Hamamı ziyarete açılıyor