• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
3 Eylül 2021 Cuma 10:13 | Son Güncelleme:

GSB sürekli işçi alımı ne zaman?

GSB sürekli işçi alımı ne zaman"

GSB sürekli işçi alımı başvurusu için sayılı saatler kaldı. Temizlik ve güvenlik görevlisi alımları için başvurular 23 – 27 Ağustos 2021 tarihlerinde İŞKUR üzerinden alındı.

GSB personel alımı yoğun bir şekilde araştırılan konu başlıklarından oluyor. Başvuru şartları taşıyan adaylar, 23 – 27 Ağustos 2021 tarihlerinde esube.iskur.gov.tr internet adresinde işlemlerini gerçekleştiriyor.

GSB SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

1)Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 23 – 27 Ağustos 2021 tarihlerinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilecektir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecektir.

2) Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

GSB SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

3) Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır. Başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları alınabilecektir.

4) Bu duyuruda belirtilen esaslara uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

5) Başvuru işleminin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacaktır.

  • GSB personel alımı
  • GSB personel alımı 2021
  • GSB personel alımı başvuru
<p>Şişli Ermeni Kabristanındaki anmaya Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu ve Kült

Markar Esayan'a vefa... 'Bugüne kadar geri adım atmadı, Markar yalnız değildir'

Türkiye'nin ilk 40 milimetre Tamburalı Bombaatarı göreve hazır

Simpsonlar yine dünyayı şaşırttı! Her bölümünü izleyene 7 bin dolar

karnından ameliyatla 40 parça cisim çıkarıldı! Doktorlar bile şaşırdı