• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
28 Ekim 2020 Çarşamba 01:07 | Son Güncelleme:

Gram altın 500 lirayı geçti! Gram altında son dakika gelişmesi!

Gram altın 500 lirayı geçti! Gram altında son dakika gelişmesi!

Güne rekor fiyatla başlayan gram altın an itibarı ile 503 liradan işlem görüyor. Gram altınla ilgili, "Gram altındaki yükseliş sürecek mi? Gram altın ne kadar olacak?" sorularının yanıtları aranıyor. Küresel piyasalardaki belirsizlikler ve koronavirüs sebebiyle yatırımcıların endişelerinin sürmesi altına olan ilginin sürmesine neden oluyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı'nda uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle yapacağı görüşme de altın ve döviz fiyatlarında belirleyici olacak. İşte 27 Ekim günü gram altın fiyatlarındaki yeni gelişmeler...

Gram altındaki son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Güne rekor fiyatla başlayan gram altın an itibarı ile 503 liradan işlem görüyor. Küresel piyasalardaki belirsizlikler ve koronavirüs sebebiyle yatırımcıların endişelerinin sürmesi altına olan ilginin sürmesine neden oluyor. Peki Gram altındaki yükseliş sürecek mi? Gram altın ne kadar olacak? Merkez Bankası'ndan gelen sürpriz faiz kararı 8 liranın üzerine çıkan doların etkisiyle gram altında yükselişini sürdürüyor. İşte 27 Ekim günü altın fiyatlarındaki yeni gelişmeler...

27 EKİM ALTIN FİYATLARINDA SON DAKİKA!

Gram altın, yeni güne de yükselişle başlamasının ardından saat 17.41 itibarıyla 503 seviyesinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 818 lira, Cumhuriyet altını da 3.340 liradan satılıyor.

ALTININ ONS FİYATI NE KADAR?

Altının ons fiyatı, şu sıralarda önceki kapanışın yüzde 0,2 üzerinde 1.906 dolar seviyesinde bulunuyor.

Analistler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artışın altının ons fiyatını desteklediğini belirtti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Citibank tarafından düzenlenen Citibank Yatırımcı Konferansı'nda uluslararası dev şirketlerin temsilcileriyle görüşeceğini ve toplantıdan gelebilecek haberlerin yatırımcıların gündeminde olacağını ifade eden analistler, yurt içinde veri takviminin sakin olduğunu, yurt dışında ise ABD'de dayanıklı mal siparişleri ile tüketici güven endeksi verilerinin takip edileceğini bildirdi.

Analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.880 doların destek, 1.920 doların direnç olarak öne çıktığını kaydetti.

<p>Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri hedef alarak bir skandala imza atan CHP Genel Başkanı Kemal Kıl

'Sizin Türkiye Cumhuriyeti'yle bir kavganız mı var?'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası yeni binasının tarihi açılışı için hazırlıklar devam ediyor

MSB'den Katar Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görevli komandolara eğitim