• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
14 Ekim 2021 Perşembe 15:37 | Son Güncelleme:

Gram altın 600 TL'yi bulacak mı? Fiyatlar yükseliyor!

Gram altın 600 TL'yi bulacak mı" Fiyatlar yükseliyor!

"Gram altın 600 TL'yi bulacak mı? Altın fiyatlarındaki yükseliş devam edecek mi? Altın almak için doğru zaman mı?" sorularına yanıt arayan vatandaşlar gram altındaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Altın fiyatları haftanın dördüncü gününde iç piyasada dolar kuru etkisiyle yükselişe geçmesi sebebiyle gram altın 531 liraya kadar yükseldi. Kurdaki değişimlerin devam etmesi halinde altının gramı da 540 lirayı zorlaması bekleniyor. Altının ons fiyatı ise bin 798 dolar seviyesinde hareket ediyor. İşte altın fiyatlarında son durum..

Gram altın son dakika itibarı ile 531 lirayı geçti. Altın fiyatlarını anbean yakından takip eden vatandaşlar, "Gram altın 600 TL'yi bulacak mı? Altın fiyatlarındaki yükseliş devam edecek mi? Altın almak için doğru zaman mı?" sorularına yanıt atıyor. Hafta başında dolarda ve altında yaşanmış olan yükselişte yurt içi gelişmelerin yanında doların küresel olarak güçlenmesi de oldukça etkili oldu. Altın fiyatları 4 ayın zirvesine yükseldi. İşte 14 Ekim güncel altın fiyatları....

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının her dönem gözdesi olan çeyrek altın son dönemdeki yükselişle birlikte bugün çeyrek altın fiyatı 858 liradan alınırken 871 liradan satışa sunuluyor.

GRAM ALTIN NE KADAR?

14 Ekim Perşembe günü gram altın fiyatı 530,09 lira seviyelerinde yer alıyor. Kurdaki değişimlerin devam etmesi halinde altının gramı da 540 lirayı zorlaması bekleniyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Geçtiğimiz günlerde hem alış fiyatında hem de satış fiyatında 3 bin liranın üzerindeki konumunu sağlamlaştıran Cumhuriyet Altını ise Bigpara'dan alınan son verilere göre bugün 3 bin 418 liradan alınırken 3 bin 471 liradan da satışa sunuluyor.

MERKEZ BANKASI'NDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Bugün Resmi Gazete'de yayınlanan karar ile Merkez Bankası'nda yeni bir görev değişikliği yapıldı. Merkez Bankası başkan yardımcıları Prof. Dr. Semih Tümen ve Dr. Uğur Namık Küçük ile Para Politikası Kurulu üyesi Prof Dr. Abdullah Yavaş'ın görevden alındığı duyuruldu. Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına Taha Çakmak, Para Politikası Kurulu üyeliğine ise Prof Dr. Yusuf Tuna atandı.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi