• $7,9008
  • €9,4176
  • 460.609
  • 1333.33
26 Ekim 2020 Pazartesi 17:18 | Son Güncelleme:

Gram altın ile ilgili son dakika gelişmeleri! Altın almak için uygun zaman mı?

Gram altın ile ilgili son dakika gelişmeleri! Altın almak için uygun zaman mı"

Gram altın 500 lirayı geçecek mi? Altın almak için uygun zaman mı? sorularına vatandaşlar tarafından arama motorlarında yanıt aranıyor. 495,5 liradan işlem gören gram altın 500 liraya doğru yaklaşıyor. Uzmanlar altının ons fiyatının yükselmesiyle gram altının da buna paralel olarak kendini 500 liranın üstüne atacağı görüşünde. Analistler, ABD'de görüşülen teşvik paketine ilişkin belirsizliklerin ve dolar endeksindeki yükselişin altının ons fiyatını baskıladığını belirtti. İşte 26 Ekim gram altın, çeyrek altın ve yarım altındaki yeni gelişmeleri...

Gram altın yükselişindeki son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. An itibarı ile 495,5 liraya yükselen gram altın 500 liraya doğru yaklaşıyor. "Gram altın 500 lirayı geçecek mi? Altın almak için uygun zaman mı?" sorularına vatandaşlar tarafından yanıt aranıyor. Uzmanlar altının ons fiyatının yükselmesiyle gram altının da buna paralel olarak kendini 500 liranın üstüne atacağı görüşünde. İşte 26 Ekim gram altın, çeyrek altın ve yarım altındaki yeni gelişmeleri...

GRAM ALTIN FİYATLARINDA SON DAKİKA!

Gram altın, yeni haftaya da yükselişle başlamasının ardından saat 14.40 itibarıyla 494 lira seviyesinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 808 lira, Cumhuriyet altını da 3.223 liradan satılıyor.

ONS ALTIN FİYATI

Altının ons fiyatı 1.904 liradan işlem görüyor.

Analistler, ABD'de görüşülen teşvik paketine ilişkin belirsizliklerin ve dolar endeksindeki yükselişin altının ons fiyatını baskıladığını belirtti.

Bugün yurt içinde veri takviminin sakin olduğunu, yurt dışında ise Almanya'da Ifo endeksleri, ABD'de Chicago Fed ulusal aktivite endeksi ile yeni konut satış verilerinin takip edileceğini bildiren analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.880 doların destek, 1.920 doların direnç olarak öne çıktığını kaydetti.

<p class='MsoNormal'>Fransa’da ortam çok gergin ve endişe duyuyoruz diyen Sirene,  sığınmacıla

“Fransa'da polis şiddeti olaylarını yayınlamak yasak olacak”

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diyarbakır'da 448 kilogram esrar ele geçirildi

İstanbul'da terör örgütü yönelik şafak operasyonu