• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
24 Ağustos 2021 Salı 20:09 | Son Güncelleme:

Global arenada 20 ödül birden aldı

Global arenada 20 ödül birden aldı

Tüm dünyadan finans ve bankacılık sektöründe pek çok farklı kurumun yarıştığı International Business Awards'ta Halkbank, büyük bir başarıya imza atarak; 7 altın, 12 gümüş ve 1 bronz ödül kazandı.

Stevie Awards tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen International Business Awards, 'İş Dünyasının Oscarları' olarak kabul ediliyor. Halkbank, 'En İyi Banka (Company of the Year)' kategorilerinde finansal hizmetler ve bankacılık alanlarında altın ödüle layık görülerek, global düzeyde 'Yılın En İyi Bankası' seçildi. Halkbank, dijitalleştirdiği hizmet çözümleriyle 'Yılın İnovasyonu' kategorisinde de altın ödül kazanırken, KOBİ Gelişim platformuyla da 'Finans Sektöründe En İyi İçerik'te altın ödül aldı.

YENİ PROJELERE DEVAM

'Önce Halk, Sonra Bankayız' iletişimi de kurumsal iletişim alanında yine altın ödülle taçlandırıldı. Halkbank'ın kadın girişimcilere destekleri ve cinsiyet eşitliği konusundaki çalışmaları ise iki altın ödüle birden layık görüldü. Halkbank'tan yapılan açıklama, "Yatırıma, üretime, istihdama ve ihracata dönüşen desteklerin ödüllerle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz. Ödüllerin sağladığı motivasyonla Türkiye'nin kalkınması yolunda yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz" denildi.

<p>Dermatolog Prof. Dr. Mustafa Özdemir cilt sağlığımızla ilgili aşağıda merak edilen tüm soruları S

Güneş lekeleri nasıl geçer?

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi