• $ 5,7
  • € 6,3092
  • 269.62
  • 106805
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan'dan EYT açıklaması

Geçtiğimiz günlerde ise Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu'na katılmak için Faruk Ilgaz Tesisleri'ne gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bir vatandaşın sorusu üzerine konu ile ilgili açıklama yaptı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Spor Kulübü Ekim ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katılmadan önce, Faruk Ilgaz Tesisleri önünde bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan tesislere geldiği sırada bir kadın, makam aracının yanına gitti. Başkan Erdoğan kadın ile bir süre sohbet etti. Başkan Erdoğan daha sonra makam aracından inerek hemen yanında bulunan kafede oturanların yanına gitti, tek tek herkesle tokalaştı. Burada bulunan bir kadın Erdoğan’a seslenerek, "Cumhurbaşkanım EYT çıkar mı?" dedi. 

Erdoğan, "Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur" yanıtını verdi. Bunun üzerine kadının, "Sağlığımız bozuluyor nasıl yapacağız?" demesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sağlığı bozuk olanlar zaten primlerini her şeyini ödemişse, erken emeklilik noktasında zaten emekli olur" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra "toplantıya geç kalıyorum" diyerek buradan ayrıldı.


TCG Anadolu, 2020 Sonunda Hizmete Girecek

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Marmara Denizi'ndeki büyük deprem araştırmasının ilk sonuçları belli oldu