• $7,7292
  • €9,068
  • 470.39
  • 1145.24
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Kasım 2019 Salı 10:29 | Son Güncelleme:

Başkan Erdoğan'dan EYT açıklaması

Başkan Erdoğan'dan EYT açıklaması

Geçtiğimiz günlerde ise Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu'na katılmak için Faruk Ilgaz Tesisleri'ne gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bir vatandaşın sorusu üzerine konu ile ilgili açıklama yaptı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Spor Kulübü Ekim ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katılmadan önce, Faruk Ilgaz Tesisleri önünde bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan tesislere geldiği sırada bir kadın, makam aracının yanına gitti. Başkan Erdoğan kadın ile bir süre sohbet etti. Başkan Erdoğan daha sonra makam aracından inerek hemen yanında bulunan kafede oturanların yanına gitti, tek tek herkesle tokalaştı. Burada bulunan bir kadın Erdoğan’a seslenerek, "Cumhurbaşkanım EYT çıkar mı?" dedi. 

Erdoğan, "Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur" yanıtını verdi. Bunun üzerine kadının, "Sağlığımız bozuluyor nasıl yapacağız?" demesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sağlığı bozuk olanlar zaten primlerini her şeyini ödemişse, erken emeklilik noktasında zaten emekli olur" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra "toplantıya geç kalıyorum" diyerek buradan ayrıldı.

<p>Azerbaycan ordu birliklerinin mevzilerini bombalayan işgalci Ermeni ordusuna bağlı topçular, Azer

İşgalci Ermeni ordusuna bağlı topçular nokta atışı ile imha edildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Evde çalışırken verimi artıran koşullar

Gaziantep'te 950 polisin katılımıyla ''torbacı'' operasyonu