• $ 5,7222
  • € 6,3287
  • 275.213
  • 100339
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

EYT'de bugün son durum nedir?

EYT son dakika gelişmeleri araştırılıyor. EYT’de son durum nedir? Emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili yapılan açıklamalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. NTV yayınında konuşan Prof. Dr. Cem Kılıç konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

EYT son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. EYT’de bugün son durum nedir? sorusuna yanıt aranıyor. Emeklilikte yaşa takılanlar konusu ile ilgili yeni gelişmeleri öğrenmek istiyorlar. Emekli olma şartlarından biri olan yaş şartını doldurmadan, prim gününü tamamlayan vatandaşlar erken emekli olup olmayacaklarını araştırıyorlar. 

EYT SON DAKİKA HABERLERİ

Prof. Dr. Cem Kılıç, Başkan Erdoğan'ın emeklilikte yaşa takılanların (EYT) durumuyla ilgili olarak Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirdiğini açıkladı.

Emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

NTV yayınında konuşan Prof. Dr. Cem Kılıç, yeni bir formül üretilmesi konusunda harekete geçildiğini duyurdu.

Kılıç şunları söyledi: "Son dönemde bir gelişme oldu. Cumhurbaşkanımız Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirdi. EYT'lerin düşüncelerini alacak, SGK ile görüşecek. Geçenlerde kendisiyle konuştum. Bu konuda bir formül üreteceğiz, üzerinde çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın talimatı var. Somut bir adım atılmış oldu. Umarım karşılıklı görüşmelerle bu iş bir noktaya gelir, çözüme ulaşır. Bu mağduriyetin giderilmesi gerekiyor."

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Sanık sandalyesinde olmasının sebebinin mali müşaviri olduğunu belirten Kıvanç Tatlıtuğ, ´Mali mü

Kıvanç Tatlıtuğ Hakim Karşısına Çıktı!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bu besinler hastalık getiriyor! İşte sık tüketilen en zararlı yiyecekler!

Tahta parçalarıyla bakın ne yaptı?