• $ 5,779
  • € 6,4585
  • 275.554
  • 110115
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Erken rezervasyonla yerli turiste ucuza tatil fırsatı

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Vardar, “Yerli turistin ‘doğru fiyattan’ yer bulabilmesi için güçlü bir erken rezervasyon kampanyası başlattık” dedi.

Jolly, Antalya Turizm Fuarı’nda 2020 Erken Rezervasyon kampanyasını başlatırken, Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, değerlendirmelerde bulundu. Vardar, “Erken rezervasyon kampanyasına bu sene her zamankinden de önce, kuvvetli bir başlangıç yapıyoruz” dedi. 

KONTENJANI ARTIRDIK 

Otel kontratlarında fiyat artışı yapmadıklarını söyleyen Vardar, “Sezonda misafirlerimizin artan yurtdışı talebine karşı yer bulabilmelerini garantilemek için kontenjanlarımızı da artırarak risk alıyoruz. Bu sene misafirlerimizin doğru fiyattan yer bulabilmeleri için erken rezervasyon kampanyası her zamankinden daha da önemli” ifadelerini kullandı. 

BÜYÜME HEDEFİMİZ YÜZDE 30

Vardar, bu sene erken rezervasyon satışlarında yüzde 50-60 dolaylarında bir artış olacağını tahmin ettiklerini iletti.  2020 için hem operasyon hem de pazarlama olarak kuvvetli hazırlıklar yaptıklarından bahseden Vardar, büyüme hedefini yüzde 30 olarak açıkladı. 

 


<p>Merkeze bağlı Gösterli köyü Çatak mevkiinde kayalıklarda bir köpeğin mahsur kaldığını görenler, A

Kayalıklarda Mahsur Kalan ve Donmak Üzere Olan Köpeği AFAD Kurtardı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Gözler Merkez Bankası'nda! Faiz düşecek mi?