• $8,6107
  • €10,3392
  • 505.79
  • 1431.31
30 Haziran 2020 Salı 00:55 | Son Güncelleme:

Emlak Konut'tan Gebze'de hemen teslim konut fırsatı

Emlak Konut'tan Gebze'de hemen teslim konut fırsatı

‘Hayallerini Erteleme Türkiye' diyen Emlak Konut GYO, yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3'te ve farklı illerdeki projelerinde, % 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Emlak Konut GYO, ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ sloganıyla gayrimenkul sektöründe bir ilke daha imza attı. Türkiye ekonomisine güvenin bir göstergesi olarak Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği avantajlı kampanya sayesinde yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olmak mümkün. Üstelik taksit ödemeleri üçüncü yılda başlıyor. Sınırlı bir süre devam edecek bu avantajlarla isteyen herkes yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te yeni dairelerine hemen kavuşuyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR

Her ihtiyaca uygun daire tiplerini yeşilliklerle bezeli peyzaj düzenlemesiyle buluşturan ‘Gebze Emlak Konutları 3’ projesi; sosyal alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otoparkıyla ev sahibi olmak isteyenlere bir evden fazlasını sunuyor. Proje, çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun alanları, oturma alanları, süs havuzları, yeşillikler içindeki yürüyüş ve spor alanlarıyla yaşamın tüm renklerini bir arada sunuyor.  

1955 DAİRE, 35 ADET TİCARİ ÜNİTE

Konforlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Gebze Emlak Konutları 3, toplam 1955 daireye ve 35 adet ticari üniteye sahip. Kapalı ve açık balkonlarıyla 4+1, 3+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine sahip olan Gebze Emlak Konutları 3, Osmangazi Köprüsü’ne 20 kilometre, Kuzey Marmara bağlantı yoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 dakika ve İstanbul’a ise 40 dakika mesafede bulunuyor.  

19 GÜNLÜK KONUT KREDİSİ, 2019’UN TAMAMINI GEÇTİ 

Ay başında devreye alınan düşük oranlı kredi kampanyası sayesinde 19 günde 2019’un tamamından daha fazla konut kredisi kullanıldı. Geçen yıl 10.6 milyar lira artan konut kredi bakiyesi, 1-19 Haziran’da, bu rakamın yüzde 8.5 üzerinde, 11.5 milyar lira yükseliş gösterdi.

HAZİRAN REKORU GELİYOR

İnder Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, “Özel bankalar da aynı faiz oranlarıyla kredi vermeli. Bu şartlarda yıllık 1.5 milyon adedin üzerine rahatlıkla çıkarız” dedi. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ise, “Tüm zamanların haziran konut satış rekorunun kırılması yüksek ihtimal” diye konuştu. Deprem Güçlendirme Derneği Başkanı Sinan Türkkan da, “Acilen düşük oranlı konut güçlendirme kredisi çıkarılmalı. Bu konuda da bir kampanya başlatılmalı” dedi.   

<p>Milli  Takımımız 2020 Avrupa Şampiyonası'nın ikinci maçında Galler ile Bakü'de karşı  karşıya gel

Türkiye - Galler Maç Yorumu

Can Azerbaycan! Millilere Bakü'de büyük destek

Sherlock Holmes filmine konu olan 'deli bal'da üretim dönemi başladı

Marmara Denizi'nin dibindeki yoğun müsilaj görüntülendi