• $7,4453
  • €8,9938
  • 437.305
  • 1524.49
09 Temmuz 2020 Perşembe 02:50 | Son Güncelleme:

Doğal Taş Fuarı dijital ortamda düzenlenecek

Doğal Taş Fuarı dijital ortamda düzenlenecek

Doğal taş sektöründe dünyanın önde gelen üç organizasyonundan biri olarak gösterilen MARBLE-İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl dijital çözümlere uygun olarak düzenlenecek.

İZFAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, fuar, eylül ya da ekim ayında dijital ortamda, 27’inci fuar da Fuar İzmir’de fiziki olarak 24-27 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesinin fuarcılık iştiraki İZFAŞ’ın genel müdürü Canan Karaosmanoğlu Alıcı, Küresel Fuarcılık Örgütü (UFI) ile süreci değerlendirdiklerini ve fuarlarının tamamında dijital dönüşümü planladıklarını ifade etti. Salgın sonrası ticaret metotlarında ve küresel tedarik zincirinde dönüşümün kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Alıcı, “İhracatçılarımızın yeni normale adaptasyonu için tüm yeni nesil ticaret faaliyetlerine dahil olmak durumundayız. Geldiğimiz noktada İZFAŞ dijital fuarcılıkta da öncü oldu. 2021 yılı başına kadar doğal taş sektörü de dahil olmak üzere 7 önemli online fuar ve B2B alım heyeti organizasyonu planladığımızı sizlere ilan etmek isterim. Eylül sonu veya ekim ayında doğal taş sektörünü dünya ile dijital ortamda buluşturmak bizim planımız” dedi. 

RUSYA’YA TEMSİLCİLİK AÇILDI

Fuarın gelecekte daha etkin ziyaretçi ve alım heyeti çekmesi için dünya genelinde temsil ofisleri açtıklarına işaret eden Alıcı, “İlk temsilcilik ofisimiz Moskova-Rusya’da işler hale geldi bile. Bunun yanında Çin, ABD, Almanya ve Brüksel’de İZFAŞ olarak yer alacağız” ifadelerini kullandı.

<p>Beşiktaş TEM Otoyolu FSM Köprüsü istikametinde sivil polis aracı yol ayrımında sabit bekleyen tra

Beşiktaş'ta polis araçları kaza yaptı! Yaralı polisler var...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış