• $8,2419
  • €10,0429
  • 485.586
  • 1441.33
27 Mart 2018 Salı 15:23 | Son Güncelleme:

DHI saç ekimi ile kalıcı doğal sonuçlar

DHI saç ekimi ile kalıcı doğal sonuçlar

(DHI) Direkt Saç Ekimi ile saç folikülleri, seyrek alanlara tek tek ekilir. DHI saç ekimi en modern saç ekim tekniklerinden birisidir. Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanlarına, her bir saç folikülü, DHI patentli bir alet olan DHI implantörü sayesinde, saç restorasyonunda maksimum büyüme oranı ile doğal bir sonuç sağlayan spesifik bir yönde, açıda ve derinlikte yerleştirilebilir.

DHI saç ekimi tekniğinin özellikleri

Nakledilen tüyler bir kişinin ömrü boyunca büyümeye devam eder ve düşmez. DHI saç ekimi tekniğinde güvenirliği en üst seviyeye taşımak için oldukça sıkı protokoller uygulanır. Ağrısız bir işlemdir çünkü ekstraksiyon ve yerleştirme için 1 mm veya daha küçük çapta tek kullanımlık aletler kullanılır. Derinliğin, yön ve yerleştirme açısının tam kontrolü sayesinde doğala en yakın sonuçlar elde edilir. Yaşam boyu büyümek için saç ekimi için en sağlıklı saç kökleri seçilerek ekim işlemi gerçekleştirilir. Ekilen saç köklerinin büyüme oranı en yüksek seviyelerdedir. Ayrıca DHI saç ekimi, sadece alanında uzman, onaylı saç ekim uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi tekniği çeşitleri

Saç ekimi için birçok teknik vardır. FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) ile fleplerin kesilerek alınıp ekildiği FUT (şerit) tekniği iki ana tekniktir. DHI tekniği ise geleneksel FUE'nin bir geliştirilmiş bir alt çeşididir.

DHI yöntemi hakkında bilinmesi gerekenler

1970'den beri uygulanan bir tekniktir. DHI ile herhangi bir kesi işlemi yapılmaz. Acı hissedilmez, kesi yapılmaz, yara izi oluşmaz. Aspiratörler 1 mm'den daha küçük çaplı bir alettir ve alıcı ya da verici alanda kesikler veya delikler oluşturulmaz. DHI tekniği, prosedürünüz boyunca takip edebileceğiniz sıkı bir protokol izleyen standart bir yöntemdir. DHI için özel olarak geliştirilmiş son derece hassas aletler kullanılır. Çok geniş bir alana saç ekimi yapılabilir.

<p>Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 8 PKK'lı terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etki

MSB: 8 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor