• $8,5043
  • €10,2668
  • 498.625
  • 1441.33
27 Mart 2018 Salı 15:20 | Son Güncelleme:

Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri Türkiye’de Vestel’e iletişim ödülü

Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri Türkiye’de Vestel’e iletişim ödülü

Vestel, dünyanın en prestijli ödüllerinden Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri kapsamında dayanıklı tüketim & küçük ev aletleri & elektronik kategorisinde birinci oldu. Vestel geçen yıl yaptığı başarılı çalışmalarla 25 yıldır İngiltere ve Asya Pasifik’te düzenlenen bu yıl ilk kez Türkiye’de verilen ödüller kapsamında ödüle layık görüldü.

Vestel, bu yıl Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year ödüllerinde dayanıklı tüketim & küçük ev aletleri & elektronik kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödüller reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanlarında büyük başarı sağlamış markalara 58 kategoride veriliyor. Sektöründe fark yaratan öncü markaların ödüllendirildiği değerlendirme kapsamında Vestel sektöründe birinci olurken, dünyanın ilk bumber ad dizisi Viziizle de Campaign of the Year listesinin ilk 10’unda yer aldı.

Campaign İngiltere ve Campaign Asya Pasifik tarafından 25 yıldır düzenlenen dünyanın en prestijli ödüllerinden Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri Türkiye’de ilk kez verildi. Performansın bütünsel olarak ele alındığı Agency & Brand of the Year yarışmasında ajansların ve markaların son bir yıl içinde pazarlama, iletişim, reklam alanında aldığı ödüller değerlendirilerek yılın ajansları ve markaları belirleniyor. 

<p>İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda şehit  sayısı 14'ü kadın, 5'i çocuk olmak üzer

İslam ülkeleri Mescid-i Aksa için harekete geçecek mi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı