• $7,9492
  • €9,3783
  • 486.5
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Haziran 2020 Cuma 03:41 | Son Güncelleme:

‘Biz Bize Turlar'la güvenli seyahat

‘Biz Bize Turlar'la güvenli seyahat

Bu yaz izole tatile ilgi artarken; Prontotour da ‘Biz Bize Turlar'la tatile çıkacaklara gruba özel araç ve rehberle güvenli seyahat imkanı sunuyor.

Koronavirüs salgını sonrası tatil alışkanlıkları da değişiyor. Prontotour, yeni döneme özel güvenli tur alternatifleri sunuyor. Şirketin yeni konsepti ‘Biz Bize Turlar’la pandemi dönemine özel güvenli tatil seçeneği oluşturduklarını dile getiren Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Öksel, “Tedbiri elden bırakmadan, bilim insanlarının tavsiyelerine uyarak, riski en aza indirip sizleri sevdiklerinizle ihtiyacınız olan tatile davet ediyoruz. Kovid-19 tedbirlerini üst düzeyde aldığımız ‘Biz Bize Turlar’la güvenli seyahat ediyoruz. Gruba özel araç ve rehberimizle aileniz veya yakınlarınız, arkadaş, dost ya da komşularınızla sizi keşfe çağırıyoruz” diye konuştu.

‘KÜLTÜR’E İLGİ ARTTI

Öksel, “Yurtdışında Balkan coğrafyası, Ukrayna, Baltıklar, Orta Avrupa, Malta, Portekiz gibi rotalarda farklı şehir seçeneklerimiz var. Yurtiçinde ise Likya Yolu, Lavanta Tarlaları ve Salda Gölü, Karadeniz ve Yaylaları turlarıyla Gökçeada-Bozcaada, Bodrum-Didim-Şirince-Kuşadası turlarını örnek verebiliriz” diye konuştu. Normalleşme süreciyle birlikte kültür turlarına olan talebin de arttığını hatırlatan Öksel, “Bu turlarımızı yeni dönemde güvenlik ve sağlık kriterlerini artırarak, kontenjanı azaltıp ekstra önlemler alarak aynı keyifle düzenlemeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Trump-Biden çekişmesinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

23 Ekim Cuma günü burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumları

1795 yılından beri kazılan çukurun sırrı ne?