İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0421
  • 4.9959
  • 174.99
  • 112.122
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

BİM 20 Nisan 2018 yeni stok ürünler BİM fırsat ürünleri son dakika aktüel indirim listesi

BİM Aktüel 20 - 26 Nisan 2018 indirimleri, her zaman olduğu gibi standartları bozmayıp Cuma günü başlayacak. 17 Nisan 2018 Salı günü Haftanın önerileri adı ile başlayan indirimlerden sonra eklenen Cuma kampanyası, BİM Aktüel 27 Nisan Cuma günü sona erecek. Hepimizin bildiği gibi Bim Aktüel Cuma günleri ve Salı aktüel haftanın önerileri isimlerini verdiği iki farklı kampanya ile haftayı tamamlayan Bim, indirim haftalarında güzel sürprizler yaparak kendi çizgisinde ilerliyor. Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

x

İndirim şenliklerinde yoluna devam eden BİM aktüel marketin, 17 Nisan 2018’de başlamış olan haftanın önerileri Salı'dan sonra, 20 Nisan Cuma günü indirime girecek olan ürünlerinin yer aldığı listesi de yayınlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor. BİM Aktüel -20 Nisan 2018- Cuma günü başlayacak olan güncel indirimli ürünler listesi dört sayfa olup iki sayfası 24 Nisan Salı haftanın önerileri listesinden oluşuyor. Bu hafta market kataloglarını incelediğimizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının da etkisiyle, kampanyalar birbiri ile yarışıyor diyebiliriz. Bim Cuma fırsatlarında neler var? Birlikte inceleyelim. Cuma gününe özel hazırlanmış indirim listesine bakınca güzel elektronik ürünlerin ve çocuklara özel bir kampanyanın yer aldığını görmemek mümkün değil. Hometech HT8C Tablet 249TL uygun fiyatı ile kampanya aktüelde, haftanın ilk sayfa ürünü olarak satışa sunulacak. Ayrıca BİM 20 Nisan kampanya Cuma da yer alan HP One yazıcı, Sony kulaklık, oyuncu mause ve mause pedi, ilk bisikletim, lisanslı çocuk taytları ve daha birçok çocukları sevindirecek tekstil ürünleri kaçırılmayacak fırsatlar arasında yerini alıyor. Her hafta olduğu gibi indirimde yer alacak olan Cuma gününe özel ürünlerin tamamını görmeniz için Bim aktüel market listesini hazırlamayı da ihmal etmedik.Bu hafta BİM aktüel Cuma indirimli ürünler kataloğu :

BİM SAHİBİ KİMDİR

 

 

 

 

 

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan büyük bir market zinciridir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. Peki Türkiye de toplam 6012 mağazası bulunan BİM’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Latif Topbaş kimdir?

MUSTAFA LATİF TOPBAŞ KİMDİR?

Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ahmet Afif Topbaş’ın kardeşidir. Evli ve 4 çocuk sahibi olan Mustafa Latif Topbaş’ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu Ali Ülker ile evlidir. Mustafa Latif Topbaş’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur.

Mustafa Latif Topbaş, Bahariye Mensucat A.Ş. adında tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin ortakları ve yöneticilerinden biri olarak 1961 yılında iş hayatına başlamıştır. İlerleyen zamanlar da muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev yapmıştır. Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu’nun 1994 yıllarında kurmuş oldukları BİM (Birleşik Marketler A.Ş)’in kurucu ortakları arasında Mustafa Latif Topbaş da yer almıştır. Burada İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev almıştır. 2005 yılından itibaren İdare Meclis Başkanlığı, 2010 yılından itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

1996 yılında, Mustafa Topbaş, Ülker ailesi ile ortak Ak Gıda‘yı kurdu. Mustafa Latif Topbaş’ın kızı Fatma Topbaş, Sabri Ülker’in torunu Ali Ülker ile evlidir.

BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Şehidimiz Ömer Halisdemir davasında karar açıklandı 18 sanığa ağırlaştırılmış müebbet

Ömer Halisdemir davasında karar çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Diyarbakır'da 4 terörist etkisiz hale getirildi

En Çok Okunanlar