• $ 5,9325
  • € 6,544
  • 285.27
  • 94073.8
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler 2019 bekçilik mülakat sonuçlarında..

Bekçilik mülakat sonuçları için tarih belli mi? sorusu arama motorunda sözlü mülakata katılan adaylar tarafından merak ediliyor. Bekçilik azılı sınav sonuçlarının ilan edilmesiyle son süreç olan sözlü mülakat dönemine geçildi. Sözlü mülakat dönemi de 12 Ekim itibari ile bitiyor. Mülakatlar, adaya denk gelen soruya göre ortalama 3 dakika sürdü. Sınavdan çıkan adaylar Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? sorusuna yanıt arıyor. İşte bekçilik sözlü mülakat sonuçlarına ilişkin bilgiler..

Bekçilik mülakat sonuçları için tarih belli mi? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçilik alımlarında yazılı sınavı geçen adayların sözlü mülakat alımları gerçekleştiriliyor. Sözlü mülakatlar 12 Ekim itibari ile sona eriyor. Gözler bekçilik sözlü mülakat sonuçlarına çevrildi. Adaylar, bekçilik mülakat sonuçlarını internet üzerinden öğrenebilecek. Bekçilik mülakat sonuçları için tarih belli mi? diye araştıranlar için yanıtı haberimizde..

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI İÇİN TARİH BELLİ Mİ?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarına dair Polis Akademisi'nden gelen bir duyuru bulunmuyor. Mülakat sonuçları tüm mülakatların tamamlanmasının ardından belirlenecek.Tüm bu değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının ekim sonu ve kasım ayının başlarında açıklanması bekleniyor.

BEKÇİLİK MÜLAKATLARI NE ZAMAN?

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar sözlü sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar sözlü sınavına katılacaklardır. 

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

30 Eylül tarihinde başlayan bekçilik sözlü mülakatları, 12 Ekim'de sona erdi. 

BEKÇİLİK SÖZLÜ SINAV BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SÖZLÜ SINAVI NASIL OLACAK?

Bekçilik sözlü sınavı esnasında adaylara, genel kültür konularından hazırlanan soruların yazılı olduğu bir kart çektirilecek ve konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için yeterli süre verilecektir. Konu ile ilgili olarak komisyonca adaya haricen sorular da yöneltilebilecektir.

Adaylar;

a) Konu hakkındaki bilgi düzeyi,
b) Kendisinden istenileni kavraması,
c) Özgüveni,
ç) İfade etme yeteneği,
d) Beden dilini kullanma becerisi,
olmak üzere beş ayrı kritere göre ve her bir kriter (20) puan olmak üzere toplam (100) tam puan üzerinden değerlendirilecektir.

Sözlü sınavda (100) puan üzerinden en az (70) puan alanlar başarılı sayılacaktır.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan ve Suriye Milli Ordusu arkerlerinin de katıldığı Fı

İşte Teröristlerin Geri Çekilme Anı!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

MSB paylaştı! En yeni görüntü... Bebek katili teröristler böyle vuruldu

Bankaların promosyon yarışı emekliye yaradı! Bin yüz elli liraya çıktı