• $ 6,8208
  • € 7,5166
  • 377.503
  • 105486
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
11 Kasım 2019 Pazartesi 07:16 | Son Güncelleme:

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları son durum nedir?

Binlerce bekçi adayını yakından ilgilendiren bekçilik sözlü mülakat sonuçları için heyecanlı günler yaşanıyor. Çarşı ve mahallelerde bekçilik görevlerini üstlenmek isteyen adaylar sınava girdi. Son aşama olan sözlü mülakatta 20 Ekim tarihinde tamamlandı. Şimdi sıra sonuçlarda.

 Bekçi olmak isteyen adaylar geçtiğimiz günlerde bekçilik sözlü mülakat sınavlarına girdi. Bekçilik sözlü mülakatları için sonuçlar, Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden açıklanacak. Kkurumun resmi internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek.  Kasım ayına gelinmesi ile birlikte sonuçlar için araştırmalar artış gösterdi. 

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI 2019 AÇIKLANDI MI?

Polis Akademisi'nden bekçilik mülakat sonuçları son dakika duyurusu bulunmuyor. Sözlü mülakat sonuçlarının kasım ayının başlarında açıklanması bekleniyor.Sonuçlar açıklandığı anda pa.edu.tr adresinin duyurular kısmında adaylara ilan edilecek.

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SÖZLÜ SINAVI 

Bekçilik sözlü sınavı esnasında adaylara, genel kültür konularından hazırlanan soruların yazılı olduğu bir kart çektirilecek ve konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için yeterli süre verilecektir. Konu ile ilgili olarak komisyonca adaya haricen sorular da yöneltilebilecektir.

 


Demokrasi ve Özgürlükler Adası açılışa hazır

Demokrasi ve Özgürlükler Adası açılışa hazır

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'un simgeleri Azerbaycan bayrağı renklerine büründü

Sinan Özen: Kızım için kritik süreç devam ediyor, dua edin!