• $ 5,7437
  • € 6,3607
  • 271.476
  • 106846
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları son durum nedir?

Binlerce bekçi adayını yakından ilgilendiren bekçilik sözlü mülakat sonuçları için heyecanlı günler yaşanıyor. Çarşı ve mahallelerde bekçilik görevlerini üstlenmek isteyen adaylar sınava girdi. Son aşama olan sözlü mülakatta 20 Ekim tarihinde tamamlandı. Şimdi sıra sonuçlarda.

 Bekçi olmak isteyen adaylar geçtiğimiz günlerde bekçilik sözlü mülakat sınavlarına girdi. Bekçilik sözlü mülakatları için sonuçlar, Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden açıklanacak. Kkurumun resmi internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek.  Kasım ayına gelinmesi ile birlikte sonuçlar için araştırmalar artış gösterdi. 

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI 2019 AÇIKLANDI MI?

Polis Akademisi'nden bekçilik mülakat sonuçları son dakika duyurusu bulunmuyor. Sözlü mülakat sonuçlarının kasım ayının başlarında açıklanması bekleniyor.Sonuçlar açıklandığı anda pa.edu.tr adresinin duyurular kısmında adaylara ilan edilecek.

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SÖZLÜ SINAVI 

Bekçilik sözlü sınavı esnasında adaylara, genel kültür konularından hazırlanan soruların yazılı olduğu bir kart çektirilecek ve konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için yeterli süre verilecektir. Konu ile ilgili olarak komisyonca adaya haricen sorular da yöneltilebilecektir.

 


<p>Duayen tiyatro sanatçısı Nejat Uygur’un ölüm yıl dönümünde ailesi ve sevenleri onu yalnız bırakma

Nejat Uygur, Ölümünün 6. Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Boş varili bakın ne hale getirdi

EURO 2020'yi garantileyen takımlar