17 Temmuz 2021 Cumartesi 07:54 | Son Güncelleme:

Bayram harçlığı başvurusu var mı? İçişleri Bakanlığı 500 TL bayram harçlığı veriyor mu?

Bayram harçlığı başvurusu var mı" İçişleri Bakanlığı 500 TL bayram harçlığı veriyor mu"

Son günlerde sosyal medyada 500 TL bayram harçlığı verileceği konusunda iddialar gündeme gelmişti. Bayram harçlığı başvurusu var mı? İçişleri Bakanlığı 500 TL bayram harçlığı veriyor mu? gibi soruların yanıtları da tüm vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. 500 TL bayram harçlığı konusu hakkında beklenen açıklama İçişleri Bakanlığı'ndan geldi. İşte tüm detaylar...

Kurban Bayramı öncesinde 500 TL bayram harçlığı iddiaları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da gündemde yer almaya başladı. Bayram harçlığı başvurusu var mı? İçişleri Bakanlığı 500 TL bayram harçlığı veriyor mu? gibi soruların yanıtları tüm vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz yılda aynı şekilde ileri sürülen bayram harçlığı iddialarına son noktayı İçişleri Bakanlığı koydu. İşte tüm merak edilenler...

BAYRAM HARÇLIĞI BAŞVURUSU VAR MI?

Son günlerin en popüler konularından biri olan 500 TL bayram harçlığı hakkında araştırmalar yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Konuyla ilgili iddialar sosyal medyada konuşulurken, İçişleri Bakanlığının Twitter hesabından yapılan bilgilendirmede 'Açık Kapı' yardım başvurusu hakkında bilgiler paylaşıldı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN 500 TL BAYRAM HARÇLIĞI AÇIKLAMASI

"Bazı sosyal medya mecralarında Bakanlığımızca bayram harçlığı dağıtıldığı yönünde gayrı ciddi paylaşımlar ve videolar yayınlanmaktadır.

Bakanlığımız e-başvuru sistemi vatandaşlarımıza başvurusu ile ilgili belgeleri sistem üzerinden elektronik ortamda da gönderme imkânı sunan son derece önemli hizmettir.

Bakanlığımızca e- başvuru ya da açık kapı uygulamamız üzerinden bayram harçlığı ödemesi yapılması kesinlikle söz konusu değildir.

Vatandaşlarımızı yanlış yönlendiren bu tür art niyetli paylaşımları yapanlar hakkında siber suçlarla mücadele birimlerimiz gerekli takibi yapmakta olup, ilgililer hakkında gerekli suç duyurusunda bulunulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Temmuz ayı emekli maaşları yattı mı? Bayram öncesi Bağkur, Emekli Sandığı maaşları ne zaman ödenecek?

  • Bayram harçlığı
  • Bayram harçlığı başvurusu
  • 500 tl Bayram harçlığı
  • Bayram harçlığı verilecek mi
  • açık kapı Bayram harçlığı
  • Bayram harçlığı sonucu
  • e devlet Bayram harçlığı
<p>Moderatör Belgin Özdemir sordu, Akşam Gazetesi yazarları; Serkan Fıçıcı, Hikmet Genç ve Taceddin

“ORTAYA KARIŞIK” KONUŞUYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katılarak konuşma yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ekim 2021)

Kumanda görünümlü tabanca, polisi yaraladı