• $8,3491
  • €9,9365
  • 486.208
  • 1399.65
18 Haziran 2021 Cuma 22:03 | Son Güncelleme:

Babalar için en ilginç hediye alternatifleri

Babalar için en ilginç hediye alternatifleri

Babalar Günü, perakende sektöründe doping etkisi yaratırken, alışverişler hızlandı. Markalar babalara özel kampanyalarla birbirinden ilginç hediye seçenekleri sunuyor.

Yarın, babaların günü. Babalar, çocuklarıyla bu özel günün heyecanını yaşarken, perakende sektörü de artan alışverişlerin etkisiyle bayram etti. İşte markaların babalar için sunduğu birbirinden ilginç hediye seçenekleri...

BABALAR DA EV SÜPÜRÜR

Fakir Hausgeräte, 'erkekler temizlik yapamaz, ütü yapamaz, yemek yapamaz' gibi önyargıları kırmak için Babalar Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Marka bu kapsamda bu özel günde babalara elektrikli ev aletleri hediye edilmesini öneriyor. Evidea da, pandemide evden çalışan babalar için çalışma masaları ve laptop sehpaları gibi öneriler sunuyor. Kärcher de, haziran boyunca sürecek kampanyasıyla yıkama makineleriyle bahçe ürünlerinde yüzde 20'ye varan fiyat avantajı sunuyor.

TEKNOLOJİNİN KONFORU

Teknolojik hediyeler öne çıkarken, Huawei de bu kapsamda bir kampanya başlattı. Huawei, yeni kampanyasıyla hem indirim kuponları dağıtıyor hem de babalarıyla en güzel anılarını #teknolojikbaba etiketiyle yazan kullanıcıları 50 üründen oluşan bir seçkiyle ödüllendiriyor. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar süreGlobal mobil aksesuvar markası Mcdodo'da led ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, USB-C hub'lar (çoklayıcı) ve kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı gibi pek çok inovatif yeni nesil ürün, teknolojik babaları bekliyor. D&R'ın kitapsever babalar için hayata geçirdiği kampanya kapsamında da seçili kitaplardan alanlar, ikinciye de yüzde 60 indirimle sahip olma imkanı yakalıyor.

E-KİTAP OKUYUCULARI

Daha sıra dışı ve teknolojik bir sürpriz için Kobo E-kitap okuyucuları da iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. SosyalBen Vakfı bünyesindeki SosyalBen Store'da özel günlerde hediye alternatifleri sunuyor. Vakıf, İyiliğe Açılan Mağaza SosyalBen Store'da satışa çıkan özel paket ile daha çok çocuğun gülümsemesini sağlamayı amaçlıyor.

SEYAHAT ALTERNATİFİ DE VAR

Seyahat sitesi Enuygun da, seyahat etmeyi özleyen babalar için yeni hediye trendinin seyahat olduğunu bildirdi. Babasına seyahat hediye etmek isteyenler Enuygun Hediye Kart'ı tercih edebiliyor. Bu kartla bir yıl içinde uçak ya da otobüs bileti alınabilirken, otel rezervasyonu yaparken de kullanılabiliyor.

KARGODA YÜZDE 30 İNDİRİM

Yurtiçi Kargo da, Babalar Günü dolayısıyla bireysel gönderileri yüzde 30 indirimle taşıyacak. Şirket, 16-30 Haziran'da geçerli Babalar Günü Kampanyası'nı başlattı. Kampanya kapsamında, tüm bireysel gönderilerde standart taşıma, adres alım ve adrese teslim hizmet bedelleri üzerinden tüm müşteriler yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 'Babalar Günü Kampanyası'ndan yararlanmak istediğini' söylemesi yeterli olacak.

<p>Yangından kurtarılan yavru köpek 'Yanık', afet ekiplerinin maskotu oldu</p><p>Antalya'nın Manavga

Manavgat'ın maskotu 'Yanık'

Van-Hakkari kara yolu yağış nedeniyle ulaşıma kapandı

Sivilce zannetti ama gerçek dehşete düşürdü! Bakın içinden ne çıktı?

Türkiye'deki yangınlarda son durum