• $8,2734
  • €9,9722
  • 475.908
  • 1343.26
20 Şubat 2019 Çarşamba 08:00 | Son Güncelleme:

Anlaşma imzalandı, THY Alman KOBİ’leri uçuracak

Anlaşma imzalandı, THY Alman KOBİ’leri uçuracak

THY, Alman Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği'yle iyi niyet bildirgesi imzaladı. İlker Aycı, "İş seyahatlerinde en çok tercih edilen havayolu olmayı hedefliyoruz" dedi. 

Türk Hava Yolları (THY) ile Alman Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği (BVMW) arasında stratejik ortaklık için niyet bildirgesi imzalandı. THY’nin açıklamasına göre, gerçekleştirdiği küresel işbirliği anlaşmalarıyla hem dünya çapındaki güvenilir marka kimliğini hem de pazardaki konumunu güçlendiren şirket, uluslararası öneme sahip yeni işbirliği için önemli bir adım attı.   

GENİŞ KATILIMLI İMZA 

Berlin’deki imza törenine THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve BVMW Başkanı Prof. Dr. Mario Ohoven, Alman Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier, Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın'la iş, siyaset, sanat ve spor çevrelerinden isimler katıldı.  

İş seyahatlerinde payımız artar

İlker Aycı, yaptığı konuşmada, “Alman Kobiler Birliği üyelerine global ölçekte farklı alanlarda sağlayacağımız avantajlar ve işbirliğimiz orta ve uzun vadede genişleyecektir. Bu anlaşmayla kurumsal seyahat segmentinde pazar payımızı artırmayı ve tüm iş seyahatlerinde en çok tercih edilen havayolu olmayı hedefliyoruz” dedi. Anlaşma durumunda, THY BVMW üyesi şirketlere, ticari lojistik çözümleri ve yüksek kalitede taşımacılık hizmetleri sunacak. 900 bin üyesi olan BVMW ise THY'ye gerçekleştireceği operasyonlar için uygun bir platform sağlayacak.

<h3>'BU TEKNOLOJİNİN DAHA ÜST VERSİYONUNU TÜRKİYE YAKALAMIŞ DURUMDA'</h3><p>Karadan havaya hava savu

Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Ava giderken avlandı! İşte vahşi doğadan nefes kesen anlar

Yürüyen ölüler gerçekmiş! İşte dünyadaki en ilginç hastalıklar

Adıyaman'da şans eseri 7 insan iskeleti olan oda mezar bulundu