• $ 5,5848
  • € 6,2105
  • 270.76
  • 95734.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

ABD'ye makineler İtalya'dan personel Türkiye'den gidiyor

Türkiye’deki 25 yıllık distribütörünü satın alan İtalyan Biesse, teknik servis ve bakım hizmetlerini ülkemize taşıdı. ABD ve Kanada başta olmak üzere satılan makinelerin bakım-montajı Türkiye’den gönderilen personelle yapılıyor.

SÜMER DEMİRCİLER

İtalyan ahşap, cam, taş, plastik ve metal işleme makine üreticisi Biesse Group, Türkiye pazarının da lider markalarından. Özellikle ahşap işleme makineleri alanında pazar payı yüksek marka, yaklaşık 25 yıldır ülkemiz pazarında distribütör kanalıyla temsil ediliyordu. 2015 yılında 25 yıllık Türkiye distribütörü Nuri Baylar AŞ’yi satın alan marka, ülkemizde yüzde 100 İtalyan marka ve Biesse Türkiye olarak çalışmalarına başladı.

ABD’YE TEKNİK SERVİS 

Üretim merkezi İtalya’dan tüm dünyaya makine ihracatı yapan marka, teknik servis operasyonların da da Türkiye’deki servis ekibini yönlendirmeye başladı. Özellikle Amerika ve Kanada pazarına satışı yapılan ileri teknoloji ürünü makinelerin kurulumu ve gerektiği zaman bakım onarım işlemleri Türkiye’den gönderilen kalifiye personelle yürütülüyor. 

TÜRKLER ÇÖZÜM ODAKLI

Daha önce ABD’ye yapılan ithalat ve gerekli teknik servis desteğinin İtalya’dan verildiğini vurgulayan Biesse Türkiye Operasyon Direktörü Yelda Akıncı, “Türk teknik servis personelinin çözüm üretmedeki yeteneği ve maliyet avantajı çok yüksek” açıklaması yaptı.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Olay, Gölbaşı ilçesine bağlı Seğmenler Mahallesi Karanfil Sokak´ta meydana geldi. Kaldırımda yürü

Süs Köpeğiyle Dalaşan Sokak Köpeğine Tekme Attı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Dev balina sahile vurdu: Vinç taşıyamadı