• $ 6,9781
  • € 8,2068
  • 443.278
  • 1126.9
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
11 Temmuz 2020 Cumartesi 10:09 | Son Güncelleme:

87. dönem Özel Güvenlik sınavı sonuçları belli oldu mu? ÖGG sonuçları sorgulama ekranı!

Özel Güvenlik alımları için 87. dönem sınavı 21 Haziran'da yapıldı. Binlerce aday sınava girdi. Adaylar sınav sorularına ve cevaplarına 23 Haziran tarihi itibariyle ulaşabildiler. Sınav talimatları içerisinde ÖGG sınav sonuçları için tarih verildi.

87. dönem Özel Güvenlik sınavı 21 Haziran'da gerçekleştirildi. Sınava giren adaylar sınav sorularına ve cevaplarına 23 Haziran tarihi itibariyle ulaşabildiler. Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi Sınavına ait sınav talimatı içerisinde sonuçların ne zaman açıklanacağı ise duyuruldu. 

ÖGG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi Sınavına ait sınav talimatı içerisinde yer alan bilgilere göre sınav sonuçlarının bugün (10 Temmuz) açıklanması planlanıyor.

Sınav sonuçları için adaylar “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Ayrıca Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı'nın “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web sitesinden de ilan edilecektir.

ÖGG SINAV SONUCU İTİRAZI NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Adaylar 13 Temmuz ve 17 Temmuz tarihleri aralığında sınav itirazlarını yapabilecekler.

Yazılı sınav sorularına veya yazılı sınav sonucuna itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır. Adaylar, banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini ÖGNET’e yapacaktır.

Fotoğrafçılar Ayasofya Camii için yarıştı

Fotoğrafçılar Ayasofya Camii için yarıştı

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışmas�

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışması

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?