• $ 5,7206
  • € 6,3302
  • 275.213
  • 100339
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Evde bakım maaşı sorgulama sayfası

11 Eylül 2019 evde bakım maaşı yatan iller hangileri? sorusuna yanıt aranıyor. Evde bakıma muhtaç yaşlı ve engelli yakınına bakanlara her ay belirli tarihlerde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evde bakım maaşı ödeniyor.

11 Eylül 2019 evde bakım maaşı yatan iller hangileri? sorusu arama motorunda araştırılmaya başladı.  Evinde yüzde 50 raporu olan engelli yakınına ya da yaşlısına bakana aylık bağlanabiliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yatırılan evde bakım maaşı, il il hesaplara yatırılıyor.

11 EYLÜL EVDE BAKIM MAAŞI YATTI MI?

Evde bakım maaşları her ayın ikinci haftasından itibaren yatmaya başlıyor. Aylık alanlar ister sms isterseniz e Devlet sistemi üzerinden evde bakım maaşı sorgulaması yapabiliyor. Devlet dairelerinde yapılan pek çok işlemi online olarak gerçekleştirmemizi sağlayan e Devlet’in “Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama” sayfasından evde bakım aylığı sorgulanabiliyor. Sisteme kayıtlı olan vatandaşlar, şifreleri ve T.C kimlik numaralarıyla sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyor.

EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Hindistan´ın Madya Pradeş eyaletinde yaşayan 74 yaşındaki Shyam Lal Yadav´ın kafasında birkaç yıl

Kafasında Boynuz Çıktı! Görenler Hayrete Düştü...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yer altındaki gizemli dünya: Karaca Mağarası

İzmir'de buzdolabı patlayan ev harabeye döndü