• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
11 Ekim 2020 Pazar 07:45 | Son Güncelleme:

Adana Merkez Park nerede? MasterChef Adana'nın neresinde çekildi?

Adana Merkez Park nerede" MasterChef Adana'nın neresinde çekildi"

MasterChef Türkiye, bu haftaki dış çekimini Adana'da gerçekleştiriyor. Gastronomi cenneti Adana'ya giden yarışmacılar şeflerin istedikleri yemekleri yaparak kıyasıya mücadele edecekler. Bu kez yemekleri şefler değil, misafirler oylayacak. İzleyiciler MasterChef çekimlerinin nerede yapıldığını araştırmaya başladı. Peki, 10 Ekim MasterChef Adana'nın neresinde çekiliyor?

MasterChef Türkiye'de mücadele devam ediyor. Bu haftanın kırmızı takımı ve mavi takımı son kez dokunulmazlık yarışını oynayacaklar. 2-0 Mavi takımın üstünlüğünün olduğu oyunlarda kırmızı takım durumu 2-1 yapmak için tüm hünerlerini sergileyecek. Haftanın son dokunulmazlık oyunu Adana'da çekiliyor. İzleyiciler programın Adana'nın neresinde çekildiğini öğrenmek istiyor.

10 EKİM MASTERCHEF NEREDE ÇEKİLİYOR?

MasterChef Türkiye çekimleri bu hafta Adana'da gerçekleşti. Yarışma, Adana'nın Seyhan Nehri kıyısındaki Merkez Park'ta çekildi.

ADANA MERKEZ PARK NEREDE?

Merkez Park, Seyhan Nehri'nin her iki yakasına kurulmuş toplam 33 hektar büyüklüğündeki şehir parkıdır. Güneyde Sabancı Merkez Camii ile kuzeyde Galleria Alışveriş Merkezi arasında kalan park, 2004 yılında açılmıştır. Türkiye'nin en büyük parkıdır.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları öncek dokunulmazlık oyunu ile Serhat ve Walison olmuştu. Oynanan ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımında bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Eray eleme potasına Berker'i gönderdi. Oylama sonucu en çok oyu alan Tanya 4. eleme adayı oldu.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hava Kuvvetlerinin yerel saatle 13.00-15.00'

Azerbaycan Hava Kuvvetleri, işgalci Ermenistan güçlerinin tank ve sığınaklarını imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Taze pasta nasıl anlaşılır?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları