• $9,26
  • €10,8092
  • 531.75
  • 1432.8
1 Ekim 2021 Cuma 11:39 | Son Güncelleme:

YDS sınav giriş yerleri açıklandı! ÖSYM YDS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası!

YDS sınav giriş yerleri açıklandı! ÖSYM YDS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası!

10 Ekim 2021 tarihinde uygulanacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2021-YDS/2) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler. ÖSYM YDS sınav giriş belgesi sorgulama sayfasına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz...

YDS sınavı, her sene ÖSYM tarafından düzenlenen merkezi bir yabancı dil sınavıdır. Sınav tek oturumda yapılmakta ve adaylara yabancı dil bilgisini ölçen sorular sorulmaktadır. 10 Ekim 2021 tarihinde düzenlenecek olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2021-YDS/2) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı. YDS sınav giriş yerleri açıklandı. İşte ÖSYM YDS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası..

YDS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI!

Sınava girecek olan adaylar, Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

YDS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA SAYFASI

Sınava Giriş Belgesi'ni (fotoğraf görünür bir şekilde) yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Bina girişinde yoğunluğa yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri ve sınavdan en az 1 saat önce sınavın yapılacağı bina önünde hazır bulunmaları sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir.

Yapılan açıklamada, 'Kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, peçete, ÖSYM tarafından temin edileceğinden, şeffaf pet şişe içerisindeki su dışında hiçbir araç, gereç, içecek ve yiyeceği sınava gireceğiniz binaya getirmeyiniz. Sınava şeffaf pet şişe içerisinde su getirebilirsiniz. Adayların sınava girebilmeleri için Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgelerini de yanlarında bulundurmaları zorunludur.' denildi.

  • YDS sınav giriş yerleri
  • YDS ne zaman
  • YDS giriş belgesi
  • YDS giriş belgesi sorgulama
  • ösym YDS sınav yerleri
<p>Bu görüntüler Dışişleri Bakanı  Çavuşoğlu'nun ailesine ait değil gazeteci Barış Yarkadaş'ın buna

CHP'nin çamur at stratejisi

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor