• $7,883
  • €9,3487
  • 466.428
  • 1314.25
13 Kasım 2020 Cuma 09:11 | Son Güncelleme:

YDS giriş yerleri belli oldu: Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı!

YDS giriş yerleri belli oldu: Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı!

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı yoğun ilgi görüyor. ÖSYM tarafından yapılan duyuruda 14 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2020/12 İngilizce adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığı duyuruldu. İşte Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı

YDS giriş yerleri belli oldu. ÖSYM tarafından yapılan duyuruda 14 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2020/12 İngilizce adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığı duyuruldu. Sınava katılacak adaylar giriş belgelerine ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilecek. İşte Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı giriş belgesi sorgulama ekranı 

ÖSYM GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

YDS GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 12 Kasım 2020 tarihinde saat 14.00'ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

14 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2020/12 İngilizce için adaylar, saat 13.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

TEMEL KURALLAR

Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Belge üzerinde adayın fotoğrafı bulunması zorunludur. Adaylar, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraf olmasına özen göstermelidirler. Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Belgenin ön ve arka yüzünde ÖSYM’nin belirlediği bilgiler dışında herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır. Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Sınava Giriş Belgesi’ni (fotoğraf görünür bir şekilde) yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Bina girişinde yoğunluğa yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri ve sınavdan en az 1 saat önce sınavın yapılacağı bina önünde hazır bulunmaları sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir. Kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, peçete, ÖSYM tarafından temin edileceğinden, şeffaf pet şişe içerisindeki su dışında hiçbir araç, gereç, içecek ve yiyeceği sınava gireceğiniz binaya getirmeyiniz. Sınava şeffaf pet şişe içerisinde su getirebilirsiniz. Adayların sınava girebilmeleri için Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgelerini de yanlarında bulundurmaları zorunludur.

<p>Türk Hava Kuvvetleri'ne ait 'Türk Yıldızları' isimli akrobasi timi, Mardin'de renkli görüntülere

Mardin'in onur günü 'Türk Yıldızları' ile taçlandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İnsanları hasta eden besinler

Yaralı halde bulunan caretta caretta Muğla'da tedavi ediliyor