• $7,2993
  • €8,7987
  • 404.301
  • 1527.45
22 Ocak 2021 Cuma 11:20 | Son Güncelleme:

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması
AA

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "15 Şubat'tan itibaren sizleri okullarda görmek, okullarda karşılamak istiyoruz. Salgın koşullarını dikkate alarak bu değerlendirme yapılıyor. Baharı okullarımız da hep birlikte karşılayalım" açıklamasında bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 81 ilden öğrencilerin katılımıyla 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Dönemi kapanışı ve "Birlikte 23 Gün Etkinlikleri" tanıtım programına çevrim içi katıldı.

AA'da yer alan habere göre, Bakan Ziya Selçuk, programda, "Her güne bir etkinlik planladık." Tatilde de olsak yine birlikteyiz, desteğe hazırız." dedi.  

Selçuk, "15 Şubat'tan itibaren sizleri okullarda görmek, okullarda karşılamak istiyoruz. Salgın koşullarını dikkate alarak bu değerlendirme yapılıyor. Baharı okullarımız da hep birlikte karşılayalım" açıklamasında bulundu.

Bakan Ziya Selçuk, "Sevgili öğrencilerimiz, güzel evlatlarım tatiliniz 23 gün sürecek, uzun bir kış tatili olacak. Fırsat buldukça oyunlar oynayın, şarkılar, müzikler dinleyin, bol bol okuyun, mutlaka bir yerlere gidip gezin ve notlar alın, resim yapın ve kendinizi, ruhunuzu, zihninizi dinlendirmenin bir yolunu bulun" diye konuştu.

15 TATİL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

25 Ocak 2021 Pazartesi günü başlayacak yarıyıl tatil süresine ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresi de eklenecek. 2020-2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi 15 Şubat 2021 Pazartesi günü başlayacak.


Haberin Özeti

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 2020-2021 eğitim öğretim yılı yarıyıl dönemi kapanışı ve "Birlikte 23 Gün Etkinlikleri" tanıtım programına katıldı.
• "15 Şubat'tan itibaren sizleri okullarda görmek, okullarda karşılamak istiyoruz."
• "Her güne bir etkinlik planladık. Tatilde de olsak yine birlikteyiz, desteğe hazırız."
<p>Afyonkarahisar'da sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle iş yeri çalışanı Y.K.'yı

Sosyal medyayı ayağa kaldıran olayda yeni gelişme! Çiğ köfte 'acılı' diye çalışanı tokatlayan şüpheli serbest

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu