• $8,0783
  • €9,6614
  • 452.428
  • 1402.43
24 Mart 2021 Çarşamba 12:41 | Son Güncelleme:

İSG 2021 sınavı başvuru tarihleri açıklandı mı? İSG başvuruları nasıl ve nereden alınacak?

İSG 2021 sınavı başvuru tarihleri açıklandı mı" İSG başvuruları nasıl ve nereden alınacak"

İSG başvurusu için geri sayım yapılıyor. Ölçme, Seçme ve Değerlendirme Merkezi tarafından düzenlenecek olan sınavda değerlendirmeler 100 puan üzerinden yapılıyor. Adaylar başvurularının yapmadan önce ücretlerini yatırdıktan sonrası işlemlerini gerçekleştirecek. Peki, İSG 2021 sınavı başvuru tarihleri açıklandı mı? İSG başvuruları nasıl ve nereden alınacak?

İSG başvuruları ÖSYM sınav takvimi tarafından açıklandı. Adaylar ücretlerini yatırdıktan sonra Ölçme, Seçme ve Değerlendirme Merkezi'nin resmi hesabı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav sonuçları 3 Haziran 2021 tarihinde açıklanacak. İSG 2021 sınavı başvuru tarihleri açıklandı mı? İSG başvuruları nasıl ve nereden alınacak?

İSG BAŞVURULARI NE ZAMAN ALINACAK?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Başvuruları bugün başladı. 24- 31 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak.

İSG SINAV BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Adaylar belirtilen bankalara ücretlerini yatıracak. İşlemler Ölçme, Seçme ve Değerlendirme Merkezi'nin resmi sitesi üzerinden yapılacak.

Sınav için geç başvuru tarihi, 08.04.2021 olarak açıklandı.

İSG KATİP 2021 SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

İSG sınavı 09.05.2021 tarihinde yapılacak. Sınav sonuçları ise 03.06.2021 tarihinde açıklanacaktır.

İSG SINAVINA NASIL BAŞVURULUR?

İSG sınavı için yapılan duyuruda, "E-devlet'e geçiş sebebiyle 2021-İSG/1 sınav başvuruları "İSGKATİP" üzerinden alınacaktır. Adaylar, e-devlet kapısı kimlik doğrulama sistemini kullanarak İSG-KATİP'te "sorgulama & başvuru" sekmesinden giriş yapıp, "sınav başvurusu" kısmından başvurularını elektronik ortamda tamamlayacaktır. Başvurunun takibi yine aynı ekrandan yapılacak olup bakanlığa herhangi bir evrak gönderilmesine gerek yoktur." İfadeleri kullanıldı.

Yapılacak sınavla ilgili "Sınav Uygulama Duyurusu" daha sonra İSGKATİP'te ilan edilecektir.

"İSG-KATİP Sistemini kullanabilmeniz için, e-Devlet Kapısı üzerinden e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, Elektronik İmza, T.C. Kimlik Kartı seçeneklerinden herhangi birisiyle giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme girişler sadece e-Devlet Kapısı üzerinden yapılabilmektedir."

  • İSG başvuruları
  • İSG başvuruları 2021
  • İSG başvurusu ne zaman
  • İSG katip sınavı ne zaman yapılacak
  • İSG başvuru tarihi
  • iş sağlığı ve güvenliği
<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Milli Sarayların en büyük halısının restorasyonu tamamlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (14 Nisan 2021)

Erzurum'un kadayıf dolması ramazanda sofraları tatlandırıyor