• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Haziran 2020 Çarşamba 09:11 | Son Güncelleme:

Engelli öğretmen atama sonuçları sorgulama ekranı | Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı!

Engelli öğretmen atama sonuçları sorgulama ekranı | Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı!

Engelli öğretmen atama sonuçları heyecanla bekleniyor. Engelli öğretmen başvuru işlemleri 15 - 19 Haziran tarihleri arasında kabul edildi. Başvuruların ardından yapılan İl M.E.M. Onay işlemleri de 22 Haziran saat 23:59'da sona erdi. Şimdi gözler engelli öğretmen atama sonuçlarına çevrildi. Engelli öğretmen atama sonuçları sorgulama ekranı haberimizde...

Engelli öğretmen atama sonuçları için geri sayım sona erdi. 15 Haziran'da başlayan başvurular, 19 Haziran'da sona erdi. Başvuruların ardından İl Milli Eğitim Müdürlüklerince incelenmesi, uygun olan başvuruların onaylanması ve uygun olmayan başvuruların reddedilmesi işlemleri ise sona erdi. Peki, Engelli öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde...

MEMUR ALIMI İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇ EKRANI

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN?

Engelli öğretmen adaylarının öğretmenliğe atamaları ise 23 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşti.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından başvuru ve atama işlemleri ile ilgili olarak alınan yeni kararlar ve gerekli görülen değişikliklere ilişkin bilgiler, http://personel.meb.gov.tr adresinden kamuoyuna duyurulacaktır. Bu nedenle ilgililerin Personel Genel Müdürlüğünün resmî internet sayfasını sık sık kontrol etmeleri yararlarına olacaktır.

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Engelli öğretmen adaylarının atama sonuçları açıklandı. Atama sonucunuza e-Devlet kullanıcı hesabınız ile yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR 19 HAZİRAN'DA SONA ERDİ

Başvuruların sistem üzerinden alınması 15 - 19 Haziran 2020 tarihleri aralığında , başvuruların İl Milli Eğitim Müdürlüklerince incelenmesi, uygun olan başvuruların onaylanması ve uygun olmayan başvuruların reddedilmesi işlemleri 15 - 22 Haziran 2020 tarihleri aralığında gerçekleşti.

ATAMA TAKVİMİ

<p>Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan'a karşı topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar

Azerbaycan ordusu kontrol edilen alanları daha da genişletti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi