• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
02 Aralık 2020 Çarşamba 10:45 | Son Güncelleme:

EBA çöktü mü, neden? EBA giriş hatası problemi çözümü var mı?

EBA çöktü mü, neden" EBA giriş hatası problemi çözümü var mı"

EBA çöktü mü sorusu gündeme geldi. Öğrenciler sabah saatlerinde EBA derslere giriş yapamadı. Kullanıcılar, 'Canlı derse katılım bilgileri alınamadı' uyarısıyla karşılaşınca, EBA çöktü mü? EBA giriş hatası problemi nedir? sorularına yanıt aramaya başladı. Uzaktan eğitimde yeni model olan EBA üzerinden canlı dersler işleniyor.

Sabah canlı dersine katılacak öğrenciler sisteme giriş yapamadı. Bunun üzerine EBA çöktü mü? EBA giriş hatası problemi nedir? soruları gündeme geldi. Uzaktan eğitimin yeni modeli olan EBA'da öğrenciler 'Canlı derse katılım bilgileri alınamadı' uyarısıyla karşılaşıyor. 

EBA ÇÖKTÜ MÜ?

Öğrenciler sabah saatlerine siteye giriş yapamadılar. EBA canlı ders giriş ekranına ulaşmak isteyen öğrenciler 'canlı derse katılım bilgileri alınamadı' uyarısını aldı. Sorunun nedeni henüz bilinemiyor. Detaylar geldikçe haberimize eklenecektir.

EBA HATALARI VE ÇÖZÜM YOLLARI

Bazı hataların sistemsel olabilmektedir. Yani yoğunluk ya da sunucu kaynaklı veya sitenin yazılımı ile alakalı bir hata ile karşılaşıyorsanız bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sayfayı arada bir yenileyerek sistemin düzelmesini beklemelisiniz.

Örneğin EBA’ya giriş yaptığınızda “EBA Sistem Tarafından Tanımlanamayan Bir Hata Oluştu” hatasını alıyorsanız

ya da ekranda “Error 404 Not Found” gibi bir sayfa açılıyorsa sistemin düzelmesini beklemekten başka yapacağınız bir şey maalesef yok.

<p>Özel harekat polislerinden oluşan Taktik Su Altı Operasyon Grup Amirliği, su altı ve üstünden düz

Suyun altında da 'özel harekat'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor

Haftanın yalanları