• $7,6113
  • €8,9802
  • 472.686
  • 1103.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
13 Ağustos 2020 Perşembe 09:17 | Son Güncelleme:

e-YDS sınavları ne zaman yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak? e-YDS tarihleri 2020 sizlerle

e-YDS sınavları ne zaman yapılacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak" e-YDS tarihleri 2020 sizlerle

ÖSYM tarafından düzenlenen Elektronik Yabancı Dil Sınavı için geri sayım sürüyor. Arapça ve Rusça için yapılacak sınav için başvuru süresi yarın sona eriyor. Adaylar, 260 TL'lik sınav ücretini ÖSYM'nin internet sayfasında e-İŞLEMLER'de yer alan “ÖDEMELER” alanından ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemini kullanarak, T.C. Kimlik Numarasını belirterek kredi kartı/banka kartı ile yatırabiliyor.

Elektronik Yabancı Dil Sınavı tarihleri merak ediliyor. 26 Haziran'da başlayan başvurular 13 Ağustos'ta sona eriyor. ÖSYM sınav takvimine göre, 2020 Elektronik Yabancı Dil Sınavı Arapça/Rusça 22 Ağustos'ta gerçekleşecek. Sınava başvuran adayların sınav ücreti olan 260,00 TL'yi ödemeleri gerekiyor...

e-YDS TARİHLERİ

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

22 Ağustos'ta gerçekleşecek Arapça/Rusça sınavlarının sonucu aynı gün içerisinde açıklanacak.

ADAY İŞLEMLERİ SİSTEMİNDE ADAY BİLGİLERİNİN DOLDURULMASI/GÜNCELLENMESİ

Sınav ücretini yatıran adayların, ilgili sınava başvuru süresi içinde ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine (https://ais.osym.gov.tr) T.C. Kimlik/Y.U. Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak aday bilgilerini kontrol etmeleri, eksik bilgilerini tamamlamaları, mevcut bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde (https://ais.osym.gov.tr) kayıtlı aday bilgilerinin gerçeğe uygun olmasından aday sorumludur. Adaylar eksik veya hatalı bilgilerinin, belirtilen sürelerde düzeltilmesini sağlamak zorundadır.

Eksik veya yanlış bilgilerden adayların yararına doğacak sonuçlar geçersiz sayılır, zararına olacak sonuçlar düzeltilmez. Bu bilgilerdeki eksiklik ve yanlışlardan doğacak sonuçlarla ilgili itirazları dikkate alınmaz. Yanlış bilgi verildiğinin tespiti hâlinde, adayların sınav sonuçlarına ilişkin bütün hakları geçersiz sayılır.

<p>Yaklaşık 160 milyon liraya mal olan stadyum, 15 bin kişilik  kapasiteye sahip. Tribün koltukları,

Çorum Şehir Stadı hizmete girdi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

21 Eylül Pazartesi çeyrek altın, gram altın fiyatları anlık ne kadar oldu?

Rasim Öztekin, Hasan Efendi'nin kavuğunu Şevket Çoruh'a devretti