• $8,4802
  • €10,2822
  • 508.3
  • 1454.25
11 Haziran 2021 Cuma 09:44 | Son Güncelleme:

ATA AÖF final sınavı sonuçları 2021 açıklandı! ATA AÖF sınav sonucu sorgulama sayfası

ATA AÖF final sınavı sonuçları 2021 açıklandı! ATA AÖF sınav sonucu sorgulama sayfası

ATA AÖF sınav sonucu yoğun olarak araştırılan konulardan oldu. Uzun süredir merakla beklenen açıklama üniversitenin resmi sitesi üzerinden duyuruldu. 24 Mayıs 4 Haziran tarihleri arasında yapılan sınav koronavirüs sebebiyle çevrim içi düzenlendi. ATA AÖF final sınavı sonuçlarına ulaşmak isteyenler aramalarında konuya yer verdi. Haberimizin içerisinden ATA AÖF sınav sonucu sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle final sınavları online olarak gerçekleştirildi. 24 Mayıs 4 Haziran 2021'de düzenlenen sınav sonrası adaylar, sonuçlarına dair detaylı bilgi almak istiyordu. Heyecanla beklenen ATA AÖF final sınavı sonuçları belli oldu. İşte ATA AÖF sınav sonucu sorgulama ekranı...

ATA AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

24 Mayıs 4 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ATA AÖF final sınavı sonuçları açıklandı.

ATA AÖF SINAV SONUCU SORGULAMA EKRANI

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi'nde (LMS) yer alan "Sonuç İtirazı" butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını Pazartesi (14 Haziran 2021) günü saat 23:59'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.

ATA AÖF'TEN YAZ OKULU AÇIKLAMASI

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin 2020-2021 eğitim-öğretim yılı yaz okulu ile ilgili çalışmaları tamamlanmış ve Üniversitemiz senatosu tarafından yaz okulu açılması uygun görülmüştür. Yaz okulunun takvim ve uygulama esasları ile ilgili detaylı bilgilendirme kısa süre sonra www.ataaof.edu.tr web sayfası üzerinden ve resmi sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

<p>Başkan Erdoğan, NATO Zirvesi'nde toplantı başlamadan hemen önce ABD Başkanı Joe Biden'la bir süre

Başkan Erdoğan ABD Başkanı Biden ile sohbet etti

3 günlüğüne geldikleri Türkiye'den 1,5 yıldır ayrılamadılar

Kanal İstanbul'da temelin atılacağı nokta

Ağrı'da gönüllü öğretmenler arama ve kurtarma tatbikatı yaptı