• $9,2227
  • €10,778
  • 528.404
  • 1432.8
22 Eylül 2021 Çarşamba 09:22 | Son Güncelleme:

AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak? MEB AÖL sınavları 2021 ne zaman başlayacak?

AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak" MEB AÖL sınavları 2021 ne zaman başlayacak"

AÖL sınavlarına dair araştırmalar hız kazandı. 6 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri yapılacak. Kayıt yenileme işlemini yapmayanlar sınavlara katılım sağlayamayacak. Ücretini ödeyerek sınavlar için hazırlık yapan adaylar araştırmalarında AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak? MEB AÖL sınavları 2021 ne zaman başlayacak? sorularının yanıtını öğrenmek istiyor.

AÖL ilk kayıt ve kayıt ücretini yatıranlar, AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi olacak? MEB AÖL sınavları 2021 ne zaman başlayacak? gibi sorularının yanıtını merak ediyor. 6 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında kayıt yenileme işlemlerini yapan kişiler heyecanla sınav tarihini beklemeye başladı. Haberimizin içerisinden merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2021 MEB sınav uygulamaları takvimine göre Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi- I. Dönem Sınavı 4-5 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek.

Sınava dair güncel bir açıklama geldiği zaman detayları haberimize ekleyeceğiz.

AÖL SINAVLARI NASIL OLACAK, ONLİNE MI?

AÖL sınavının nasıl olacağına dair bir açıklama bulunmuyor. Konuya dair resmi bir açıklama gelince haberimize ekleyeceğiz.

AÖL BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Açık Öğretim Lisesine ilk kayıt yaptıracak olan öğrenci; öncelikle T.C. kimlik numarası ile anlaşmalı bankalara sınav ücretini yatıracaktır. Sınav ücretini yatıran aday öğrenci, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat ederek ilk kayıt için gerekli evraklarını teslim ederek ön kaydını yaptıracaklardır.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri eksik evrakı ve evrakında eksik bilgi olan öğrencilerin ilk kayıt evraklarını teslim almayacak ve eksik belgeyle işlem yapmayacak.

Eksik belge ve bilgiyle ilk kayıt alan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, öğrencinin ilk kayıt evrakındaki eksik belge ve bilgileri tamamlamakla yükümlüdür. Yeni kayıt süresince eksik evrakları tamamlamayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, eksik evrak veya eksik bilgi ile almış olduğu öğrencinin ön kaydını ilk kayıt işlemlerinin bitiminden sonra silecektir.

  • AÖL sınavları
  • AÖL sınav tarihi
  • AÖL 1. dönem sınav tarihi
  • AÖL sınav takvimi 2021 2022
  • AÖL sınavı online mı olacak
<p>Bu görüntüler Dışişleri Bakanı  Çavuşoğlu'nun ailesine ait değil gazeteci Barış Yarkadaş'ın buna

CHP'nin çamur at stratejisi

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor