• $9,5985
  • €11,1742
  • 556.657
  • 1472.49
1 Ekim 2021 Cuma 09:17 | Son Güncelleme:

Açık lise sınav tarihleri 2021 açıklandı mı? MEB AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman?

Açık lise sınav tarihleri 2021 açıklandı mı" MEB AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman"

AÖL kayıt yenileme işlemleri, 6 Eylül itibarıyla başlamıştı. Kayıtlarından ardından adaylar sınavları beklemeye başladı. Peki, Açık lise sınav tarihleri 2021 açıklandı mı? MEB AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman? İşte AÖL kayıt tarihleri ve detaylar...

AÖL kayıt yenileme hakkında detaylar merak ediliyor. MEB tarafından belirtilen tarihler arasında başvurularını yapacak olan adaylar ücretlerini de yatırdı. Gözler şimdi açık lise sınav tarihlerine çevrildi. Peki, Açık lise sınav tarihleri 2021 açıklandı mı? MEB AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman? Haberimizin içerisinden AÖL kayıt yenileme tarihine ulaşabilirsiniz.

AÖL KAYIT YENİLEME SON GÜN NE ZAMAN?

AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme 6 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecektir.

Açık Öğretim Lisesine ilk kayıt yaptıracak olan öğrenci; öncelikle T.C. kimlik numarası ile anlaşmalı bankalara sınav ücretini yatıracaktır. Sınav ücretini yatıran aday öğrenci, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat ederek ilk kayıt için gerekli evraklarını teslim ederek ön kaydını yaptıracaklardır.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri eksik evrakı ve evrakında eksik bilgi olan öğrencilerin ilk kayıt evraklarını teslim almayacak ve eksik belgeyle işlem yapmayacak. Eksik belge ve bilgiyle ilk kayıt alan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, öğrencinin ilk kayıt evrakındaki eksik belge ve bilgileri tamamlamakla yükümlüdür. Yeni kayıt süresince eksik evrakları tamamlamayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, eksik evrak veya eksik bilgi ile almış olduğu öğrencinin ön kaydını ilk kayıt işlemlerinin bitiminden sonra silecektir.

AÇIK LİSE SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI MI?

Milli Eğitim Bakanlığı AÖL 2021-2022 Eğitim yılı 1. Dönem sonu sınavları 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde uygulanacak.

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi

Kuraklık nedeniyle Van Gölü'nde yeni adacıklar ortaya çıktı

NBA tarihinin en iyi 75 oyuncusu açıklandı! İşte listede yer alan isimler