• $ 6,9697
  • € 8,2027
  • 442.308
  • 1126.9
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
15 Aralık 2019 Pazar 09:18 | Son Güncelleme:

AÖL soru kitapçığı ve ve cevap anahtarı burada! AÖL 2019 sınav soruları ve cevapları yayında!

AÖL 2019 sınav soruları ve cevapları arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Açık lisede okuyan öğrenciler 7 Aralık cumartesi günü ve 8 Aralık pazar günü toplam 4 oturumda AÖL 1.dönem sınavına girdi. Her oturum 150 dakika sürdü. Milli Eğitim Bakanlığı AÖL 2019 sınav soruları ve cevaplarını yayınladı. 2019 AÖL soru kitapçığı ve ve cevap anahtarı sizlerle..

AÖL 2019 sınav soruları ve cevapları sınava katılan adaylar tarafından merak ediliyordu. 7-8 Aralık tarihlerinde düzenlene AÖL sınav soru ve cevapları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime açıldı. Kitapçık sayesinde öğrenciler sonuç değerlendirmesi yapabiliyor. Şimdi de gözler sonuçlara çevrildi. AÖL soru kitapçığı ve ve cevap anahtarı sizlerle..

AÖL 7 - 8 ARALIK SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI

7 Aralık cumartesi ve 8 Aralık pazar günü düzenlenen AÖL sınavları Cumartesi - Pazar olmak üzere 2 günde toplam 4 oturumda yapıldı. Her oturum 150 dakika sürdü.  AÖL 1. dönem sınavlarının bugün ki oturumla tamamlanmasının ardından soru cevap kitapçığı MEB tarafından yayımlandı. Bu sayede sınavını başarılı bir şekilde tamamlayan ve sonuç değerlendirmesi yapmak isteyen öğrenciler AÖL soru ve cevaplara erişim sağlayabiliyor. 

AÖL SORU CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Daha önce gerçekleştirilen sınavlarda sonuçlar 15 gün sonra erişime açılmıştı. Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

AÖL SINAVLARI NASIL DEĞERLENDİRİLİYOR?

Sınavlar yapıldıktan sonra cevap kağıtları Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünde optik okuyucularla okunmaktadır ve bilgisayar programı ile değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme programında aynı zamanda "Kopya Analiz Tekniği" kullanılmaktadır. Açıköğretim Lisesi sınavlarında her soru 4 seçenekten oluşmaktadır. Puan hesaplamasını yaparken doğru yapılan sorular üzerinden hesaplama yapıyor. Yani 4 yanlış 1 doğruyu götürmemektedir.

Nehirde yüzen tatilciler bir anda ortaya çıkan askeri helikopteri görünce bakakaldılar

Nehirde yüzen tatilciler bir anda ortaya çıkan askeri helikopteri görünce bakakaldılar

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınland�

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!