• $9,742
  • €11,3524
  • 563.784
  • 1489.39
27 Ağustos 2021 Cuma 18:03 | Son Güncelleme:

2021 AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze ne zaman yapılacak? AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır?

2021 AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze ne zaman yapılacak" AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır"

AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı. Yüz yüze gerçekleşecek olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınav giriş yerleri belli oldu. Peki AÖF yaz okulu sınav tarihi ne zaman? Açıköğretim sınav giriş yerleri nasıl sorgulanacak? Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde.

Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan ve yaz okulu kayıt yapanlar için merakla beklenen sınav giriş belgesi yayınlandı. Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle online olma ihtimaline karşın heyecanla beklenen AÖF sınav giriş yerlerin belli olması ile sınavın yüz yüze gerçekleşeceği kesinleşmiş oldu. İnternet aramalarında "2021 AÖF yaz okulu sınav giriş yerleri açıklandı mı? Sınav tarihleri ne zaman?" sorularına ilişkin detaylar haberimizde.

2021 AÖF SINAV GİRİŞ BELGELERİ ERİŞİME AÇILDI!

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi 2021 yaz okulu sınav giriş belgeleri yayınlandı.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, AÜ Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi yaz okulu sınavına girecek öğrenciler, fotoğraflı sınav giriş belgelerini https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinde yer alan "Öğrenci Girişi" bağlantısından T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile oturum açarak ya da Açıköğretim bürolarından alabilecek.

Öğrencilerin sınava girebilmeleri için fotoğraflı sınav giriş belgesi ile fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

2021 AÖF YAZ OKULU SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA...

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020-2021 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt ve sınav tarihleri değişmişti. Buna göre, 2020-2021 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıtları 5-9 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapıldı. Sınav ise 4 Eylül'de yüz yüze olacak.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Erdoğan ve Aliyev'in açılışını yapacağı Fuzuli Havalimanı 8 ayda inşa edildi

Karadeniz yaylalarında ikinci yıkım dalgası

Göktaşı ile öyle bir şey yaptı ki! Her anını paylaştı