• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
24 Mart 2020 Salı 12:58 | Son Güncelleme:

AÖF sınavı ne zaman yapılacak?

AÖF sınavı ne zaman yapılacak"

AÖF Bahar Dönemi vize sınav tarihleri 18-19 Nisan olarak belirlenmişti. AÖF sınavı ertelenecek mi? Sorusunun cevabına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de corona virüs önlemleri çerçevesinde tüm sınavlar tek tek iptal edilirken gözler Anadolu Üniversitesi’ne çevrildi. AÖF Bahar Dönemi vize ve final sınavları her yıl nisan ve haziran aylarında gerçekleştiriliyor. 

2020 AÖF ERTELENDİ Mİ?

Mevcut durumda tarihlerin ne olacağı konusunda ise Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'inden resmi açıklama geldi:

“Bazı medya yayın organlarında Açıköğretim Fakültesi sınavlarının ertelendiğine dair yanlış haberler yer almıştır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi bünyesinde yer alan Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi sınavlarının tarihleri hakkında erteleme veya iptal şeklinde bir karar alınmamıştır. Gerçeği yansıtmayan bu haberlere itibar edilmemesi ve Açıköğretim Sınavları ile ilgili olarak Anadolu Üniversitesi’nin resmi makamlarından yapılacak açıklamaların takip edilmesi gerekmektedir.”

<h3>Başkan Erdoğan'dan 'Siber Vatan' mesajı</h3><h3>'DİJİTAL DÜNYADA...'</h3><p>Başkan Erdoğan, Resi

15 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en büyüğü olacak! Kedi yolu çalışmaları tamamlandı

1'inci Kılıçarslan'ın mezarının bulunmasında İbnü'l Ezrak, en önemli kaynak