İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.729
  • 5.491
  • 194.43
  • 93043
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

AÖF soruları cevapları açıklandı

AÖF sınav soruları ve cevapları erişime açıldı. Adaylar Anadolum eKampüs aracılığı ile sınavda çıkmış sorulara ulaşabiliyor.

x

AÖF sınav soruları ve cevapları erişime açıldı. Adaylar Anadolum eKampüs aracılığı ile sınavda çıkmış sorulara ulaşabiliyor. AÖF final sınavları 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri yapıldı.

AÖF İÇİN TIKLAYINIZ

26 MAYIS AÖF FİNAL SINAVI SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SORULARI CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF final sınavı soruları ve cevapları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AÖF sınav soruları ve cevapları erişime açıldı. Adaylar Anadolum eKampüs aracılığı ile sınavda çıkmış sorulara ulaşabiliyor.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF bahar dönemi final sınav soruları ve cevapları sınavdan birkaç gün sonra aof.gov.tr adresi üzerinden erişime açılması bekleniyor.

Öğrenciler, ilgili dönem veya geçmiş dönemlere ait sınavların soru ve cevaplarına ekampus.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak ulaşabilirler. Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmakta olup öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır. Sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr web sayfası öğrenci otomasyonundan öğrenilebilir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Saadet Partisi´nde terör istifası

Saadet Partisi´nde terör istifası

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar