• $13,2417
  • €15,0102
  • 757.833
  • 1857.4
9 Haziran 2021 Çarşamba 09:25 | Son Güncelleme:

AÖF final sınav sonucu açıklandı mı? Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınav sonucu açıklandı mı" Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak"

AÖF sınav sonuçları yoğun olarak araştırılan konulardan oldu. Bahar dönemi çevrim içi online sınavı 29-30-31 Mayıs ve 05-06-07 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlendi. Sınava katılım sağlayan ötüreniler de AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF final sınav sonucu bugün açıklanır mı?

AÖF sınav sonuçları gündemde yer almaya devam ediyor. Dün sona eren final sınavı sonrası adaylar sonuçlarını merak etmeye başladı. Anadolu Üniversitesi bünyesinde düzenlenen sınavlar online olarak yapıldı. 29 Mayıs ve 7 Haziran arasında gerçekleşen sınavda öğrencilere, açık uçlu çoktan seçmeli sorular yöneltildi. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF final sınav sonucu bugün açıklanır mı?

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Sınav sonuçlarına dair detaylar gelince haberimize eklenecektir.

Anadolu Üniversitesi'nin vize sınavları 19 Nisan tarihinde sona ermiş sınav sonuçları ise 26 Nisan tarihinde erişime açılmıştı. Bu sebeple sınav sonuçlarının 14 Haziran civarında açıklanması bekleniyor.

AÖF SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

AÖF sınav sonuçları açıklandığı zaman sınav sonuçları e Devlet ve https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden öğrenilecek. Sonuçların açıklanmasının ardından aşağıdaki link üzerinden sınav sonuç ekranına ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAVLARI NASIL YAPILIYOR?

Sınava esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden e-devlet şifreniz ya da öğrenci şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Sınavlar kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Öğrenciler, sınav esnasında yalnız bulunmak ve soruları herhangi bir öğrenme kaynağından ya da herhangi bir kişiden destek almadan bireysel olarak cevaplamakla yükümlüdür.

Sınav başladıktan sonra aktif oturum içinde soruyu görme, sonraki soruya geçme gibi normal sınav akış işlemleri dışında; tarayıcıyı kapatma, sayfayı yenileme, sayfada geri tuşuna basma, tam ekrandan çıkma gibi herhangi bir işlemin yapılması anormal aktivite olarak değerlendirilir. Sınav sisteminde anormal aktivite tespit edildiğinde öğrenciye uyarı verilebilir. İşlemin tekrarlanması durumunda öğrencinin sınavı sonlandırılabilir.Sınavda Uygulanacak Kurallara aykırı hareket edilmesi, anormal aktivitelerin tespit edilmesi, öğrenciden kaynaklanan teknik sorunlar ve benzeri nedenlerle sınavın tamamlanamamasının sorumluluğu öğrenciye aittir.

Borsa rekor seviyeyi gördü
Borsa rekor seviyeyi gördü

Borsa rekor seviyeyi gördü

Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...
Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...

Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...

Hedefi 12'den vuruyor! SİHA'ların gözü aydın
Hedefi 12'den vuruyor! SİHA'ların gözü aydın

Hedefi 12'den vuruyor! SİHA'ların gözü aydın

<p> </p>

Ali Babacan casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ı nasıl savundu?

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı