• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86
12 Haziran 2021 Cumartesi 10:52 | Son Güncelleme:

MEB personel alımı öğretmen ek atama ne zaman olacak? 2021 Öğretmen ek atamaları olacak mı?

MEB personel alımı öğretmen ek atama ne zaman olacak" 2021 Öğretmen ek atamaları olacak mı"

Öğretmen ek atamaları ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan beklenen açıklama geldi. Bakan Selçuk, ek öğretmen ataması beklentilerine ilişkin kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Peki 2021 Öğretmen ek atamaları olacak mı? MEB personel alımı öğretmen ek atama ne zaman olacak?

Öğretmen atamaları konusunda yeni gelişmeler yakından takip ediliyor. Konu ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama geldi. Bilindiği üzere öğretmen atamaları koronavirüs süreci nedeniyle bir süredir erteleniyordu. İnternet aramalarında "Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Ek atama olacak mı?" sorularına ilişkin yanıtları araştıranlar için detayları bu haberimizde derledik.

Bakan Selçuk, ek öğretmen ataması beklentilerine ilişkin soru üzerine şu ifadeleri kullandı:

"2003'ten beri AK Parti döneminde öğretmen atamaları konusunda inanılmaz bir çıta yüksekliği vardı. Öğretmenlerin 3'te 2'sinden fazlası bu dönemde atandı. Hep daha fazla atama yapılması konusunda da çabalar sürdü. Salgın dönemi ve diğer bazı koşullar nedeniyle de bu sene böyle bir kısıt oluştu. Bizim her zaman çabamız daha fazla olması için. Daha fazla atama yapmak için gayret gösteriyoruz. Bununla ilgili kurumlar arası iş birlikleri, karar süreçleri de devam ediyor." dedi.

<p class='MSONORMAL'>'DÜNYADA 2 MİLYAR İNSAN BÖCEKLERİ BESİN OLARAK TÜKETİYOR'</p><p class='M

Gelecekte nelerle besleneceğiz?

Bakımı yasak maymun koruma altına alındı

Milli Savunma Bakanı Akar, Libya Görev Grup Komutanlığını ziyaret etti

Sümela Manastırı'nın saklı şapeli için restorasyon çalışması başlatılıyor