• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
24 Temmuz 2021 Cumartesi 18:19 | Son Güncelleme:

Vernon Coleman kimdir, kaç yaşında? Dr. Vernon Coleman nereli, ne iş yapıyor?

Vernon Coleman kimdir, kaç yaşında" Dr. Vernon Coleman nereli, ne iş yapıyor"

Vernon Coleman, 30 yılı aşkın süredir tam zamanlı profesyonel bir yazardır. The Sun ve The People dahil olmak üzere birçok büyük gazete için köşe yazıları yazdı ve daha birçokları için binlerce makale yazdı. Çok sayıda TV ve radyo programı yaptı. Yazdığı 100'den fazla kitap ise bir çok ülkede okunmakta olup son dönemde koronavirüs ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelen Vernon Coleman'in hayatı ve kariyeri araştırılmaya başlandı. Peki Vernon Coleman kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Vernon Coleman üretken eski bir gazete köşe yazarı olmakla birlikte aynı zamanda bir doktordur. İngiltere'de yaşayan Vernon Coleman, tıbbi konularda önyargısız ve herhangi bir profesyonel veya ticari taahhüt veya bağlılık olmaksızın yazan tıbbi açıdan nitelikli birkaç yazardan biridir. Söz konusu sosyal medya ve YouTube kanalı üzerinden koronavirüs ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Vernon Coleman kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? soruların yanıtları merak konusu oldu.

VERNON COLEMAN KİMDİR?

Dr. Coleman İngiliz asıllı, 1946 yılı doğumlu (74) eski bir pratisyen hekimdir ve bir Holistik Tıp Bilimleri Profesörüdür. Coleman aynı zamanda ünlü bir yazardır ve Times'ın en çok satan yazarları arasındadır. Yalnızca İngiltere'de iki milyondan fazla satan 100'den fazla kitap yazmıştır. Kitapları 25 dile çevrilmiştir, 50'den fazla ülkede satılmaktadır. Vernon Coleman'ın kitapları tüm dünyada gazete ve dergilerde tefrika edilmiş ve birçoğu televizyon ve radyo dizisine dönüştürülmüştür.

Dr. Coleman, pandeminin başından beri, uzun yıllara dayanan tecrübelerini harmanlayarak hazırladığı video sunumları ve yazıları ile birlikte bizlere ışık tutuyor, süregiden şaşırtıcı gelişmelerin perde arkasında neler olduğuna dair bilgi aktarıyor. İngiltere özelinden yola çıkarak, dünya genelinde, Kovid ile ilgili duyurulmayan, önemli ve bilmemiz gereken gerçekleri anlatılıyor.

Yaklaşık 50 yılı aşkın bir süredir hem insanları hem de hayvanları ilgilendiren birçok konuda kampanya yürüttü ve sonuç olarak ilaç ve gıda şirketlerinin çıkarlarını savunan güçlü baskı grupları arasında birçok düşman edindi. Ancak kitapları okuyucular ve bağımsız eleştirmenler arasında popülerliğini koruyor.

  • Vernon Coleman
  • Vernon Coleman kimdir
  • Vernon Coleman koronavirüs açıklamaları
  • Vernon Coleman nereli
  • dr Vernon Coleman kaç yaşında
<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor